Wednesday , 19 September 2018

Підсумки тижня

Bitcoin

Ціна Bitcoin за тиждень виросла на 6%, мінімальне значення вона приймала 5 жовтня ($ 4164,05), ймовірно, на тлі новин про хардфорк. У той час, як ресурс Bitcoin.org публічно засудив прихильників Segwit2x (http://catcut.net/RFub), в очікуванні майбутнього хардфорка, біржі готуються підтримувати обидва ланцюга, про це вже оголосила більшість великих гравців. Наприклад, біржа Bitfinex (http://catcut.net/NFub) запускає chain split token і відкриває спекулятивний риок, на якому трейдери зможуть зробити ставку на результат Segwit2x.

З приємних новин: на Мальті тепер можна відпочити за біткоіни: http://catcut.net/YGub, а аналітики прогнозують зростання ціни біткоіну до кінця року до $ 6000: http://catcut.net/zHub.

Ethereum

Курс Ефіріума за тиждень виріс на 4%, мінімум ціни ($ 289,77) припав на час атаки тестової мережі (https://goo.by/f5pWR), але мережа витримала. Нагадуємо, що до 10 жовтня майнерам необхідно оновити ПЗ, так як на блоці 4 370 000 (за оцінками це станеться 17 жовтня) заплановано хардфорк. Також в Києві поділилися тонкощами угоди з продажу нерухомості за ефіріум https://goo.by/dtd67.

Альткоіни

Рекордний на цьому тижні зростання показав Ripple – 18%, обгрунтований він цілеспрямованим проникненням криптовалюти на азіатські ринки, тому багато інвесторів оптимістично ставляться до довгостроковим перспективам валюти. Проте, стимулом для нинішнього зростання, мабуть, є очікування трейдерами зростання ціни перед конференцією «Swell». Варто відзначити, що Ripple тепер контролює 6,1% ринку криптовалют.

Більшість альткоінов закрили тиждень в занепаді. Фактично, тільки чотири з 20 кращих криптовалют зафіксували позитивну тенденцію за останні 7 днів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *