Sunday , 22 July 2018

Підсумки SCO Kuna Exchange

Відповідно до результатів SCO (Secondary Coin Offering) українська криптоваютна біржа Kuna Exchange не зібрала запланований мінімум в 300 ВТС. Всі кошти за заявками повернуті на рахунки користувачів. Відповідно до раніше опублікованої “Угоди про намір” Михайло Чобанян тепер має право продати 100 тис. токенів KUN на свій розсуд за будь-якою ціною. Уже є домовленості з кількома інвесторами.

“Тест ринку показав, що фокус на інвесторів, які вкладаються в усі можливі ICO, у випадку з реальним проектом не працює. У аудиторії, до якої ми зверталися, немає інтересу до проектів, що не обіцяють зростання токена відразу після ICO. Це значно прояснило для нас аудиторію і те, з чим до неї потрібно звертатися. Цінність в тому, що таке розуміння дозволить нам скорегувати стратегію для прийдешніх ICO в реальному секторі економіки на нашій платформі і, можливо, переорієнтуватися на стратегічних інвесторів “, – говориться в заяві біржі.

Також біржею була протестована технічна платформа IaaP для проведення ICO. Був отриманий хороший зворотній зв’язок і найближчим часом користувачі зможуть побачити пару нових проектів на токенах WAVES.

Крім того, в числі досягнень, запуск криптоматів. У Києві вже запрацювали перші 3 крипто-термінали, і біржа незабаром планує розповісти, де вони знаходяться, коли чекати наступних, і опублікувати карту їх розташування. У відкритий продаж термінали надійдуть, як і обіцяно, до кінця місяця.

Нагадаємо, SCO криптовалютної біржі KUNA стартувало 28 липня. На залучені кошти компанія планувала вийти на ринки СНД і Туреччини, а також розгорнути мережу криптоматів в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *