Saturday , 15 December 2018

Підтримка хардфорка SegWit2x зменшується

27 жовтня творець Litecoin і колишній виконавчий директор Coinbase Чарлі Лі, заявив, що GBMiners, великий оператор майнінг пулу, припинив сигналізувати підтримку хардфорка SegWit2x, очікуваного в середині листопада.

Раніше в цьому місяці F2Pool, ще один провідний оператор майнінг пулу з 14% глобального біткоін хешрейта, припинив сигналізацію хардфорка SegWit2x. Відповідно до угоди NYA SegWit2x, прийнятої на заході Consensus 2017, F2Pool підписав цю пропозицію разом з іншими майнерами, які представляють 83,28% глобальної хеш-потужності біткоін.

З відмовою від підтримки F2Pool і GBMiners, підтримка хешрейта для хардфорка SegWit2x в листопаді знизилася з 83,28% до 66%. Більш того, як заявив Люк Паркер з BraveNewCoin, багато індивідуальних майнерів почали переходити з майнінг пулів, що підтримують SegWit2x, в Slush Pool, який надає окремим майнерам підтримку як SegWit2x, так і оригінального блокчейна Bitcoin.

«Більш того, більше 3000 майнерів перейшли з інших пулів, щоб приєднатися до Slush Pool минулого тижня. На даний момент, він є єдиним великим пулом, який дозволяє окремим майнерам вирішувати самим, яку вилку вони хотіли б підтримати. В результаті цього, Slush Pool піднявся, ставши п’ятим за величиною пулом з 8,5% від загальної кількості біткоін хешрейта – і тільки 6% його майнерів сигналізують про підтримку Segwit2x, причому 75% сигналізують про підтримку діючого ланцюга, »- писав Паркер.

Хешрейт F2Pool збільшується з 9 до 14%

Протягом одного тижня після відмови від підтримки хардфорка SegWit2x хеш-потужність F2Pool збільшилася експоненціально, з 9 до 14%.

До виходу F2Pool і GBMiners з угоди SegWit2x, біткоін спільноти в основних регіонах і біткоіни ринках, таких як Японія, Південна Корея і Гонконг, публічно висловилися проти хардфорка SegWit2x. Вчора, 26 жовтня, гонконзьке біткоін співтовариство рішуче відкинуло хардфорк SegWit2x, з огляду на відсутність підтримки з боку спільноти і галузі.

«SegWit2x не включає в себе сильний захист від повторного відтворення транзакцій і не має широкого консенсусу по всьому співтовариству. В силу поєднання цих двох чинників, ми розглядаємо SegWit2x, як безглузду роботу, яка викличе порушення і принесе шкоду для екосистеми. Тому ми рішуче виступаємо проти SegWit2x. Це залишиться в силі, навіть якщо ланцюг SegWit2x буде має більшість хешрейта або більш високу ціну », – йдеться у відкритому листі з біткоін спільноти Гонконгу.

На цьому етапі розробки цілком ймовірно, що жорстка вилка SegWit2x буде продовжена і виконана 16 листопада. Але, з огляду на відсутність підтримки з боку біткоін спільноти, майнінгової промисловості та ринку, ймовірність еволюції блокчейна SegWit2x в провідний – дуже невелика. Отже, подібно хардфоркам Bitcoin Cash і Bitcoin Gold, жорстка вилка SegWit2x просто призведе до появи ще однієї гілки біткоіна, в той час як вихідний біткоін блокчейн або традиційний ланцюжок залишиться як ланцюжок більшості, або «біткоін».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *