Monday , 24 June 2019

Після невдалого прориву біткоїн повернувся до цінової підтримки в 5 тисяч доларів

Біткоїн (BTC) повернувся до психологічної підтримки на рівні 5000 доларів після невдалого прориву в середу.

Біткоїн за ринковою оцінкою зробив сильний бичачий прорив від моделі висхідного трикутника вчора ввечері о 18:00 UTC, досягнувши піку в $ 5488 на біржі Coinbase.

Проте, посилення тиску з боку продавців на сьогоднішньому відкритті торгів відкрило шлях до зниження: спочатку до 5 200 доларів за ніч, а потім швидко до 5 018 доларів.

На момент публікації біткоїн торгується за ціною $ 5 068, що на 3% менше, ніж в сесії, згідно з даними про ціни CoinDesk.

Падіння, можливо, тепер кинуло тінь на бичачий ринковий настрій, який допоміг підняти ціни до максимумів, небачених з кінця минулого року. Якби стався прорив трикутника біткоїну, стався б розмірений хід до $ 5800. Тим не менш, біткоїн впав на 300 дол. США, не досягнувши цієї мети, так як обсяг покупців в цей день скоротився.

Однак не все втрачено. Якщо на сьогоднішньому закритті ціни залишаться вище 5000 доларів, структура бичачого графіка залишиться без змін. В майбутньому ми можемо очікувати, що бики знову повернуть свій рух, хоча, ймовірно, після короткого періоду консолідації.

З біткоїном під ударом і більш широкий ринок криптовалют, який також блимає червоним під час друку. Інші топ-токени, такі як ефір і XRP, гірше, ніж біткоіни, згідно 24-годинним втрат 7,46 і 5,85 відсотка відповідно, згідно з даними CoinMarketCap.

Check Also

Мінфін Росії розглядає можливість торгівлі криптовалютою

Представник Мінфіну Росії говорить, що міністерство розглядає питання про дозвіл торгівлі криптовалютами, повідомила 21 червня …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *