Monday , 18 February 2019

Пітер Тіль і Bitmain очолили інвестиційний раунд в EOSIO

Мільярдер Пітер Тіль і біткоін-гігант Bitmain очолили інвестиційний раунд в компанію Block.one, творця криптовалюти EOS.

Block.one оголосила про завершення раунду фінансування в понеділок, але фірма не розголошує суму залучених коштів.

У будь-якому випадку пропозиція привернула увагу високопоставлених інвесторів.

Тіль, співзасновник PayPal і менеджер хедж-фондів, – відомий прихильник біткоіна, хоча в публічних заявах він менш оптимістично оцінює перспективи інших криптовалют.

Bitmain, найбільший в світі виробник устаткування для криптовалютного майнінгу, принаймні в три рази перевершує своїх конкурентів, деякі з них, на їхню думку, оцінюються в більш ніж $ 1 мільярд.

Інші інвестори включали мільярдера хедж-фондів Алана Ховарда, який вперше інвестував в криптовалюти на початку цього року і з тих пір зробив «значну» ставку на сектор, який зароджується, а також Луї Бекона, засновника Moore Capital Management.

«Оскільки Block.one готується оголосити про свої плани на майбутнє, ми раді вітати ключових стратегічних інвесторів, які відповідають нашим цінностям створення більш безпечного і пов’язаного світу», – сказав генеральний директор Block.one Брендан Блюмер.

Раунд фінансування ознаменував другий раз, коли Block.one привернув капітал традиційним способом. Попередній раунд фінансування залучив інвестиції від засновника Galaxy Digital Майка Новограца, засновника Apeiron Investment Group Крістіана Ангермайера і Lansdowne Investment Company.

Рішення шукати зовнішнє фінансування викликало здивування, з огляду на те, що Block.one зібрав понад $ 4 мільярди в рік випуску EOS через ICO, зробивши його самим продаваним токеном на сьогоднішній день.

Офіційний запуск EOS минулого місяця був оточений суперечками, але криптовалюта проте зуміла зберегти свою позицію п’ятої за величиною криптовалюти. На момент написання статті активи мали обігову ринкову капіталізацію в розмірі $ 7,1 млрд.

Block.one отримав 100 мільйонів з 1 мільярда токенів EOS, які розповсюджуються в блоці Genesis, і ці токени в даний час коштують майже $ 800 мільйонів.

Проте, всі ці кошти деноміновані в криптовалюті, і, особливо з огляду на недавнє зниження обсягу торгів, навряд чи можливо їх конвертувати в чисту валюту, не надаючи серйозного знижувального тиску на криптовалютний ринок.

Більш того, Bloomberg повідомляє, що кошти ICO призначені для фінансування розробки операційної системи на основі блокчейн, хоча публічні дані про це мізерні. Block.one також виділив $ 1 мільярд на операцію VC, призначену для підтримки розробки на платформі EOS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *