Sunday , 22 July 2018

Расті Рассел: плата за біткоіни тільки підвищиться

Розробник Lightning Network, Расті Рассел, опублікував звіт про масштабованість Bitcoin, додавши, що з цього моменту плата зростатиме.

У понеділок в блозі про необхідність збільшення потужності Bitcoin в довгостроковій перспективі Рассел сказав, що наявні в даний час рішення всі не виправдалися. Він писав, що біткоін не може масштабуватися, щоб задовольнити попит, якщо тільки попит не зникне.

«Якщо сьогодні біткоін використовується 100 000 чоловік, і ми хочемо, щоб всі його використовували, нам потрібно, щоб здатність біткоіна збільшувалася в 75 000 разів. Проте, ми вже боремося з 140 ГБ пам’яті, займаної Bitcoin за перші вісім років, з урахуванням того, що в той час він в основному не використовувався ».

Рассел каже, що навіть фіксація SegWit забезпечить тільки тимчасове полегшення від високих зборів до того, як користувацький попит зітре переваги.

Ще один хардфорк і підписи Schnorr, остання з яких рекламувалася коментаторами в минулому як корисний шлях подолання труднощів з масштабуванням, не змогла б виконати «масштабу для всіх».

«Єдиною спробою надати зростання метриці було зростання на 17,7% в рік запропоноване Пітером Віллем, і це займає 70 років, щоб досягти масштабу для всіх, тому в моєму житті не буде ніякого полегшення».

Плата за біткоіни була на найнижчому рівні протягом декількох місяців тільки на цьому тижні, по 100 satoshi на кожен байт. У той же час, 7 серпня, підозрілі «спам» транзакції почали розддувати розмір мемпула біткоін, який також був менше звичайного.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *