Sunday , 22 July 2018

Революційний децентралізований ринок – Soma ICO

Soma – перший в світі децентралізований соціальний ринок, в якому використовується Soma Community Token, відкрила його попередній продаж. Зробити внесок зараз, щоб отримати бонус до фактичного ICO!

http://soma.co

Отже, що таке Soma?

Soma – це революційна децентралізована платформа, яка полегшує торгівлю всередині спільноти Soma через систему, яка забезпечує вигідне співробітництво між членами спільноти.

Користувачам пропонується брати участь в діях, які принесуть користь іншим членам і спільноті в цілому, винагороджуючи такі дії за допомогою Soma Community Token (SCT).

SCT – це криптовалюта, призначена для стимулювання членів децентралізованого спільноти до виконання додаткових послуг та виконання швидких, безпечних і економічних способів компенсації.

Що відрізняє сому від інших платформ? – IIC

Soma має запатентовану інновацію на базі технології блокчейн, карту інтерактивних елементів (IIC). Таке цифрове представлення фізичного елемента дозволяє надійно підтримувати якість, ціну і історію володіння окремими продуктами.

Зрозуміло, що карта інтерактивних предметів буде використовуватися для творів мистецтва і цінностей, які зберігають активи. Крім того, ми вважаємо, що це буде вигідно в усіх угодах C2C. Це нововведення забезпечує унікальний спосіб відстеження справжності і коливань вартості абсолютно новим способом.

IIC також дозволяє вносити монетизацію соціальних внесків, вперше в історії. Популярні IIC отримають соціальне визнання всередині платформи, що потенційно збільшує цінність фізичного елемента. Це стимулює членів спільноти до створення привабливого контенту на платформі. І логічно, що члени спільноти отримують винагороду за підтримку якості спільноти.

Чому Soma?

Soma знаходиться на дорозі до того, щоб стати децентралізованим соціальним ринком наступного покоління. Наше бачення полягає в тому, щоб спрямувати всі наші зусилля для досягнення мети: зробити Soma світовою спільнотою, яка займається торгівлею предметами новим і цікавим способом.

Soma поверне соціальний аспект торгівлі, який в основному загубився в епоху цифрових технологій. Поточна ситуація на ринку c2c полягає в тому, що традиційні платформи викликають витік користувачів в локалізовані спільноти, такі як групи Facebook. Це сигнал про те, що люди хочуть чогось більшого від торгової платформи, ніж просто можливість брати участь в торгівельних транзакціях.

Ми вважаємо, що соціальний аспект торгівлі, який був природною частиною обороту товарів протягом століть, повинен повернутися на цифрові платформи. Децентралізована платформа Soma буде рости з тією ж силою, з якою спільнота буде її підштовхувати. Таким чином, ми вважаємо, що система винагороди Соми, яка дозволяє визнати соціальний внесок кожного окремого користувача, сприяє органічному розширенню всієї спільноти. Система винагороди Soma монетизує соціальні внески всередині спільноти, винагороджуючи користувачів токенами спільноти Soma.

Токен спільноти Soma

Токени спільноти Soma є центральним і важливим компонентом децентралізованої платформи. Цей токен діє як механізм компенсації для кожного члена спільноти, який сприяє соціальній цінності спільноти. SCT пересилається в якості компенсації будь-яким авторам, які так само отримують вигоду від вкладу іншого користувача. Ринкові сили визначатимуть вартість і кількість токенов, які необхідні для даних транзакцій.

В екосистемі спільноти Сома існують чотири основні сторони: покупці, продавці, агенти умовного депонування і промоутери. Ми хочемо забезпечити використання SCT всередині платформи для стимулювання членів спільноти сприянню швидкому зростанню і стабільності спільноти Soma. Всі чотири сторони можуть співіснувати, так що один член спільноти зможе бути всім одночасно.

Місія

Трейдинг вже давно спотворений існуючими ланцюжками створення вартості. Наша місія в Soma – створити глобальну спільноту, в якому кожен член спільноти отримає свою частку в ланцюжку створення вартості відповідно до свого внеску. Ціни, які встановлюються всередині спільноти Соми, визначаються вільним ринком, видаленням сторін і посередників, які не додають ніякої цінності в ланцюжок розподілу.

На правах реклами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *