Thursday , 21 June 2018

Регулятори всерйоз зацікавилися ICO

Комісія з цінних паперів і бірж уважно вивчає ICO. Цілком можливо, що політика регулюючого агентства буде агресивною, бо криптовалюти стають все більш розповсюдженими і цінними. Причина інтересу регуляторів в тому, що криптовалютам не вистачає прозорості та нагляду.

В опублікованій в середу статті Reuters говориться:

«Комісія з цінних паперів і бірж, як кажуть, уважно вивчає питання про збільшення використання таких пропозицій, зі збільшенням числа так званих ICO, які ростуть в останні місяці. Загальна вартість ринку монет оцінюється в більш ніж $ 90 млрд., і божевільна активність підживлює рекордним зростанням цін на біткоін, який на цьому тижні досяг рекордного рівня в $ 2,911,86 дол., згідно з індексом цін на Bitcoin Price Index (BPI) »

Регулюючі органи вважають, що всім потрібен захист від тих стартапів, які намагаються отримати дохід від своїх проектів.

Багато людей турбуються про компанії, засновані на блокчейн технології, тому що вони практично вільні від будь-яких офіційних перевірок. Вони добувають або виробляють свої монети, а потім продають їх раннім інвесторам в ICO для фінансування проектів своєї компанії. І, як правило, ці монети мали можливість набрати обертів на ринку через спекуляції.

Однак в минулому ці ICO не завжди були безпечні для інвестицій або спекуляцій. Були сумні прецеденти, як випадок з The DAO, а також були проекти, які виявлялися фінансовими пірамідами.

На цьому етапі гри складно визначити, чи є проект законним чи ні. Теоретично з використанням ICO дуже легко залучити інвестиції і привласнити їх.

Наскільки легко ініціювати шахрайство за допомогою ICO або інвесторам втратити мільйони доларів, тому що рядок коду невірний – для політиків здається природним бажанням регулювати галузь. Проте, для урядів не існує простої стратегії для вирішення цього завдання. Різні агентства навіть не визначили, який клас активів має безліч криптовалют. Більш того, банки, уряди і регулюючі органи іноді плутаються з технологією. Наприклад, інвестиційний банк Morgan Stanley недавно заявив, що для зростання криптовалют їх потрібно буде регулювати, а політик з Австралії вільно визнав, що уряд не знає достатньо про них, щоб що-небудь зробити.

На даний момент неясно, чи виникнуть на горизонті правила для ICO, але в офіційних колах існує реальна стурбованість ситуацією і бажання ефективно контролювати криптовалюти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *