Sunday , 26 May 2019

Редакційна колегія Bloomberg: публічне і приватне ігрові поля, які потребують Blockchain

на сайт_02

Редакційна колегія Bloomberg News зажадала розподілене регулююче середовище для розвитку blockchain, особливо в галузі суспільних версій технології, таких як Вitcoin.

У передовій статті, опублікованій вчора, правління захищало використання так званих регулюючих пісочниць або структур розробки правил, які дозволяють компаніям перевіряти фінансові продукти в ряді клієнтів і обмеженому обсязі. Правління, яке складалося з команди редакторів новин і статей, приєднується до багатьох країн, включаючи Великобританію, які прагнули до створення таких середовищ, зокрема для таких, де використовується blockchain.

Порівнюючи приватні і громадські проекти blockchain, редакційна колегія Bloomberg встановлює це, в той час як громадські версії технології несуть більшу частину обіцянки, “поточні фінансові регулювання ставлять їх у невигідне становище”.

Стаття продовжується заявами:
“Вlockchain дійсно міг би змінити світ, роблячи фінансові кризи набагато менш руйнівними і зменшувати конфлікти в глобальній комерції. Це могло б також ввести в відносний морок вузько задуманої технічної інновації. Технологія має право належним чином досліджуватися. Регулятор може надвати цьому явищу значення, даючи йому деякий простір для дій”.

Те почуття, здається, наростило обороти серед регулятивних органів в світі і центральних банків, які спостерігають за їх відповідними національними платіжними системами.

На подію в Вашингтоні, округ Колумбія, на початку місяця, представники приблизно 90 центральних банків за повідомленнями показали відкритість технології, з обох точок зору її впливу на фінансове середовище, а також їх власні установи.

З іншого боку, деякі частини цифрової валютної екосистеми, особливо обміни, продовжують закликати до додаткового дослідження. Драйвер для регулювання обміну особливо близько був помічений в Європі і Азії, з Bangko Sentral ng Pilipinas (BSP), Центральним банком Філіппін, вказавши, що вони будуть приймати подібні заходи на цьому тижні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *