Sunday , 26 May 2019

Римські канікули Bitcoin-Style

ittaxi6-700x325

Завдяки новій послузі під назвою Chainside, з цього моменту ви можете замовити італійські класичні таксі і платити за це з Bitcoin.

Unione Radiotaxi d’Italia (URI) і його президент Лорено Бітареллі вирішили приймати Bitcoin після того, як Taxi Hack Hackathon було проведено в Римі в минулому році.

Це не перший раз, коли ми почули, що транспортна компанія вирішила приймати Bitcoin. Раніше стало відомо, що Uber переходить на Bitcoin в Аргентині після того, як уряд заблокував кредитні картки.

Нова платформа таксі

Через платформу під назвою ItTaxi ви можете оплатити поїздку на таксі в Римі заздалегідь, шляхом розрахунку вашого маршруту на їхньому сайті. В кінці цього процесу, itTaxi висилає вам по електронній пошті купон, щоб довести, що ви вже заплатили за поїздку. Ви також можете замовити таксі через традиційні методи, в тому числі телефонний дзвінок, додатки або смс. В даний час ви не можете забронювати таксі прямо на itTaxi, але ця послуга буде включена в найближчим часом.

Chainside

Бета-версія Chainside – це веб-гаманець і процесор оплати, який забезпечить італійській компанії таксі можливість прийняття Bitcoin, поряд з іншими способами оплати.

Створений кількома членами Blockchain Education Network, на даний момент Chainside доступний тільки для італійської служби таксі, але кожна компанія незабаром матиме можливість використовувати цей інструмент.

Не тільки водії таксі в Римі, хто зацікавлений в платежах Bitcoin. З кожним днем все більше і більше компаній почали проявляти свій інтерес до поліпшення своїх послуг. На жаль, неспеціалістам не завжди легко інтегрувати такі інноваційні технології безпечним чином, саме тому в Chainside ми хочемо продовжувати розвивати продукти, які допоможуть компаніям впоратися з Bitcoin транзакціями найкращим чином, “пояснює Chainside співзасновник Федеріко Тенга.

 

 

One comment

  1. This is cratsyl clear. Thanks for taking the time!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *