Monday , 22 April 2019

Ринкова капіталізація Bitcoin встановлює новий 13-місячний мінімум, впавши до $ 92,53 мільярдів

Ринкова капіталізація провідної світової криптовалюти встановила своє нове річне дно.

Bitcoin в понеділок продовжив свій спадний тренд, і його оцінка впала до нового мінімуму на рівні $ 92,53 млрд. У той же час ціна цифрової валюти впала в середньому до $ 5 322, згідно з сукупним даними, доступним на CoinMarketCap.com. В цілому, існує ймовірність того, що Bitcoin встановить подвійне дно в будь-який час в цьому році.

Як повідомлялося минулого тижня, розкол Bitcoin Cash виявився основним каталізатором спадного тренда на ринку. Bitcoin – це актив, на який найбільше вплинула ситуація, особливо коли голова великої майнінг компанії вирішив перерозподілити свою хеш-потужність Bitcoin для підтримки Bitcoin ABC. Тренд повинен був бути короткостроковим, але він поставив велику проблему перед лицем всього криптовалютного ринку, який тепер здається більш нестабільним для потенційних інвесторів, ніж будь-коли.

Зараз аналітики прогнозують розширене падіння Bitcoin. Провідні крипто-фахівці Willy Woo і Crypto Rand вважають, що цифрова валюта може впасти ще далі до діапазону $ 4,500-5000. Прогнозування з використанням коефіцієнта Bitcoin NVT, яке ділить ринкову капіталізацію цифрової валюти на її середньодобовий об’єм, також носить ведмежий характер, що може зіграти роль в майбутньому падінні топ-криптовалюти.

Протилежний прогноз приходить від Тома Лі, який прогнозує, що Bitcoin досягне $ 15 000 до кінця цього року, назвавши наслідки хардфорка Bitcoin Cash короткостроковими. Однак засновник Fundstrat відхилився від свого прогнозу в $ 25 000, зробленого на початку цього року, що вказує на те, що можливі і подальші зміни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *