Sunday , 26 May 2019

Ринок нерухомості Манхеттена готовий використовувати біткоіни для платежів за нерухомість

Ринок нерухомості Манхеттена охоплює біткоіни для платежів за нерухомість, оскільки цифрова валюта збільшує вартість.

Один з девелоперів нерухомості, який сподівається отримати вигоду з недавнього буму цифрової валюти, – Бен Шауль з Magnum Real Estate Group. Говорячи для «Експрес», Шауль сказав:

«До нас звернувся покупець, який багато років збирав біткоіни і був зацікавлений в їх використанні для покупки нерухомості.»

З тих пір було ще два-три клієнти, які звернулися до розробника, щоб дізнатися, чи можуть вони придбати розкішні вілли за допомогою криптовалют. Ціни на ці об’єкти варіюються від 700 000 доларів США до 1,5 мільйона доларів.

З ростом цін в цифровому валютному просторі все більше домовласників звертають свою увагу на криптовалюти. В результаті, як повідомляється, деякі з них готові прийняти біткоіни в якості оплати.

Минулого місяця особняк Ноттінг Хілл в Лондоні був виставлений на продаж з запитуваною ціною в 17 мільйонів доларів, яка вважається найвищою для столичного міста. У цьому випадку, однак, продавець приймає тільки біткоіни. Минулого тижня повідомлялося, що 49-річний чоловік поставив свій будинок на продаж за 80 000 фунтів стерлінгів, з можливістю оплати в криптовалюті.

Проте, не дивлячись на те, що ринок досить привабливий для потенційних покупців і продавців, існує високий ризик для торгівлі з великими сумами грошей. Через волатильність валюти ринкові ціни змінюються щодня. Це було очевидно в минулі вихідні, коли ціна біткоіни впала до $ 5 500 після того, як за кілька днів вона зросла до $ 7800, на новинах про те, що заплановане оновлення SegWit2x було призупинено.

Незважаючи на це, Шауль, що теж володіє біткоінами, не сильно стурбований можливими ризиками, додаючи, що кріптовалютний ринок так само нестабільний, як фондовий ринок.

Він сказав:

«Не припиняєте ж ви інвестувати у фондові ринки? Ні ні. У кожної людини буде винесено оціночне судження про те, чи хочуть вони інвестувати в біткоін»

За його словами, з моменту заснування компанії він завжди грав агресивно і вважає, що прийняття цифрових валют ставить їх попереду інших, які продовжують робити щось за допомогою методу «старої школи».

У той час як інші країни стають все більш активними на ринку цифрових валют, такі як Японія, Америка відстає. За словами Девіда Джонсона, генерального директора і співзасновника кріптовалютної платформи Latium, США будуть останніми, хто зважиться на регулювання цифрових валют.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *