Monday , 22 April 2019

Ринок ф’ючерсів на біржах NYSE відкриється в середині грудня

Intercontinental Exchange (ICE), власник Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE), представить свої довгоочікувані контракти ф’ючерсів на біткоін вже менш ніж через два місяці, 12 грудня.

Іменовані як фізично врегульовані денні контракти на ф’ючерси, вони будуть підтримуватися фактичними біткоінами, що зберігаються в Digital Asset Warehouse ICE. Відповідно до прес-релізу, кожен ф’ючерсний контракт буде підтверджено через ICE Clear U.S.

У прес-релізі говориться:

«Кожен ф’ючерсний контракт вимагає відповідності одному біткоіну, що зберігається в осередку Bakkt, і буде торгуватися за долари США і інші валюти».

Створена в рамках партнерства між ICE (оператором 23 провідних світових фондових бірж, включаючи NYSE) і іншими фірмами, включаючи Starbucks і Microsoft, підприємство Bakkt прагне створити відкриту сумісну екосистему з цифровими активами.

Bakkt був створений як «регульована екосистема», яка забезпечує захист інституційних інвесторів, які хочуть отримати доступ до торгівлі криптовалютами.

«Критичним елементом для виставлення цін є реальне підкріплення активом. Зокрема, при нашому рішенні покупка і продаж біткоіну повністю забезпечений або фінансується заздалегідь», – сказав Бакка, відповідаючи на критику, що контракти можуть маскувати «приховані важелі».

Для кожної покупки ф’ючерсного контракту на USD / BTC буде проведений певод одного біткоіну на рахунок власника. Це контрастує з ринками ф’ючерсів біткоіну на CBOE і CME, які розраховані на фіат, а це означає, що ніякі фактичні кріптовалютні активи не обмінюються після закінчення терміну дії контракту.

Серед інвесторів на платформі Bakkt – Galaxy Digital Майка Новограца, Pantera Capital і інші.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *