Sunday , 26 May 2019

Ринок Bitcoin Cash відновлюється

Криптовалютні ринки продовжили відновлення в четвер, але сьогоднішні прибутки були набагато стриманішими, ніж ейфорійний стрибок, який вітав інвесторів в середу. Ралі було в основному сконцентровано серед монет з ринковою капіталізацією, а ціна Bitcoin Cash перевершила прибуток будь-якої з топ-криптовалют. В цілому капіталізація криптовалютного ринку додала близько $ 11 млрд., що дозволило їй знову подолати бар’єр в $ 400 млрд.

На цьому тижні ринки bitcoin cash пережили серйозне потрясіння, так як за останні сім днів BCH втратив приблизно $ 588 (-39%). На даний момент ціна знову зростає і знаходиться в районі між $ 950-1505 після зростання більшості торгових сесій в середу. Протягом минулого тижня обсяг торгів BCH становив приблизно від $ 650 млн. до $ 1 млрд. Біржі з найбільшими обсягами торгів bitcoin cash сьогодні включають в себе Okex, Bitfinex, Hitbtc, GDAX і Huobi. В даний час, провідні валюти, що торгуються з використанням bitcoin cash, включають BTC (57%), USD (21%), tether (11% від USDT), корейський вон (4%) і євро (2%).

Незважаючи на те, що минулого тижня ринки різко впали, співтовариство bitcoin cash отримало значну підтримку з боку інфраструктури і нових додатків. Наприклад, всі в співтоваристві BCH говорять про новий додаток Cointext, метою якого є створення можливості відправляти bitcoin cash через текстові повідомлення (SMS). За словами творців, всі тексти є on-chain транзакціями, такими як платформа Chaintip. Однак, оскільки платформа поки ще дуже нова, деякі прихильники BCH скептично ставляться до питання достатнього захисту проекту при використанні текстових повідомлень.

Ще одна цікава функція BCH, оголошена на цьому тижні, з’явилася на біржі Localbitcoincash, яка оголосила, що додала послуги skycoin і smartcash на платформу. Реалізація не передбачає ніяких зборів за цими типами угод, пояснює розробник обміну. «Ця послуга абсолютно безкоштовна, і ви можете продовжувати обмін різними криптовалютами, підтримуваними нашою платформою, і немає ніяких комісій за торгівлю», – повідомляє Localbitcoincash 7 лютого.

Також, децентралізований торговий майданчик OpenBazaar нещодавно додав підтримку BCH, але це не було несподіванкою і не повинно було мати такого великого впливу на ціну монети.

Проте, Bitcoin Cash відзначився гіршим результатом серед 10 кращих криптовалют в середу, що робить правдоподібним сьогоднішній прорив.

П’ятий по рейтингу Cardano, тим часом зменшився в ціні на три відсотки до $ 0,36. EOS був дещо краще, але все ж знизився на два відсотки.

Litecoin витримав тривідсотковий відкат, який привів до зниження ціни нижче $ 150, в той час як NEO знизився на два відсотки до $ 114.

Stellar і NEM завершили першу десятку з пониженням на чотири відсотки і на два відсотки, відповідно, в результаті чого два токена характеризувалися значеннями $ 0,36 і $ 0,57.

Біткоін (BTC) торгується на рівні $ 8 468, що в даний час – на 0,48 відсотка нижче в порівнянні з попереднім днем ​​і ціною $ 8,509.11. Проте, на біржі GDAX Coinbase, BTC торгується значно вище 200-денної ковзної середньої в $ 8 020. Крім того, криптовалюта сьогодні порушила ключовий опір лінії тренда, і незабаром може перевищити рівень попереднього дня в $ 8 650 (згідно CoinMarketCap).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *