Saturday , 15 December 2018

Роджер Вер: «Bitcoin Cash – істинний Bitcoin»

Роджер Вер і Кельвін Ейр, відомі прихильники Bitcoin Cash, недавно оголосили про плани використовувати свій вплив і значний капітал, з метою ребрендингу bitcoin cash в якості «bitcoin».

Вер, ранній біткоін-інвестор, неодноразово відчував на собі невдоволення біткоін спільноти за останні кілька років, в першу чергу через свою підтримку спірних хардфорків, пов’язаних з дебатами про розмір блоку. Він володіє і управляє Bitcoin.com, новинним і інформаційним центром, який, як стверджують критики, дає новим користувачам враження про те, що це офіційний ресурс Bitcoin.

Тим часом, Ейр є підприємцем-мільярдером, який зробив свій статок, створивши азартну і розважальну інтернет імперію. Кілька років тому він увійшов в криптопростір, володіє кількома невеликими криптографічними новинними центрами.

У спільній заяві, варіанти якої були опубліковані на кожному з підприємницьких веб-сайтів, Вер і Ейр оголосили, що вважають bitcoin cash істинним біткоіном, що відображає оригінальне бачення Сатоші Накамото. Відтепер, оригінальний ланцюг біткоін після форку Segwit2x, як заявляється, отримає назву Segwit1x, в той час як монеті Segwit2x буде присвоєно тікер BTC.

«Bitcoin Cash є Bitcoin,» – говориться в одому з варіантів заяви, – «грунтуючись на його відповідності критеріям криптовалюти і цілям, поставленим при створенні Bitcoin».

Ідея про те, що Bitcoin Cash відповідає баченню Сатоші про біткоін, не нова; насправді, офіційний веб-сайт bitcoin cash вже робив подібну заяву раніше. Однак, визнаючи, що bitcoin cash є окремою криптовалютою від чинного блокчейна біткоіна, його розробники додали «cash» до його назви, щоб виключити плутанину, хоча критики висміюють його як «Bcash», щоб не дозволити йому торгувати на бренді біткоін.

Однак, з наближенням наміченого хардфорка SegWit2x, бренд біткоін буде поставлений під сумнів. Якщо хардфорк буде активований, як і планувалося, прихильники обох блокчейнів мають намір стверджувати, що їх версія є істинним біткоіном, в той час як інша є альткоіном або дисфункциональним ланцюгом меншини. Тепер – можливо, через хаос, який, швидше за все, послідує за форком – Вер і Ейр планують висунути bitcoin cash в якості учасника прав на біткоін-бренд.

Проте, вони стверджують, що цей крок заснований на технічному рішенні, стверджуючи, що «ланцюжки SegWit» настільки змінили первинні властивості біткоіна, що його вже не впізнати:

«Bitcoin Cash (BCC) є єдиним форком Bitcoin, який схожий на природне продовження розвитку оригінального біткоіна», – йдеться в заяві Bitcoin.com. «Всі ланцюги Segwit змінили так багато фундаментальних властивостей біткоіна, що називати їх біткоіном досить складно».

Незалежно від результатів листопадового форку, малоймовірно, що bitcoin cash буде фігурувати як «біткоін» в очах будь-кого, крім самих затятих прихильників криптовалюти. Проте, оголошення викликало коротке цінове ралі bitcoin cash, яке припинилося у вівторок під час спаду криптовалютного ринку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *