Sunday , 26 May 2019

Розробники представили дорожню карту Segwit2x

Минуло більше 24 годин з моменту фіксації Segregated Witness (Segwit) в мережі Bitcoin після того, як майже 90% майнерів підштовхнули активацію протоколу вперед. Після цього робоча група представила свою дорожню карту на наступні три місяці. Команда розробників детально описала, що вони просуваються в бік збільшення розміру блоку до 2 МБ, яке майнери і представники індустрії узгодили в Нью-Йоркській угоді.

Тепер член робочої групи Segwit2x Жан-П’єр Рупп розповів про плани команди на майбутній 2 МБ хардфорк. Оголошення, назване «Оновлення біткоін в блоці 494,784», говорить:

«Протягом листопада 2017 року, приблизно через 90 днів після активації Segregated Witnesses в блокчейні біткоіна, біткоін-майнери будуть генерувати блоки розміром від 1 МБ до 2 МБ, щоб збільшити пропускну здатність мережі. На цьому етапі очікується, що більше 90% обчислювальної потужності, що забезпечує мережу Bitcoin, буде продовжувати майнінг блоків великого розміру ».

У заяві пояснюється, що оновлення до 2 МБ було вперше обговорено на Круглому столі в Гонконзі, і в цьому році на конференції Consensus ще більше зміцнилося в «Нью-Йоркському угоді» (NYA). Обидві угоди включали реалізацію Segwit спочатку і збільшення розміру блоку з 1 МБ до 2 МБ пізніше. Робоча група говорить, що тепер, коли відбулася фіксація Segwit, екосистема повинна оновитися до програмного забезпечення, сумісного з Segwit, якщо вони хочуть отримати вигоду з протоколу. Поряд з цим в оголошенні пояснюється підготовка «готовності» до форку, включаючи зміни порту, зміни мережі, серверів DNS і Segwit2x «Testnet5».

«Оновлення в листопаді 2017 року до блоків 2 МБ є хардфорком, але необхідні зміни тривіальні для виконання», – пояснює оголошення робочої групи Segwit2x. «Очікується, що деякі клієнти SPV працюватимуть без будь-яких змін. Більшість клієнтів повинні будуть встановити лише дві константи, щоб залишатися сумісними з новими більш великими блоками ».

У міру просування плану багато розробників і біткоін співтовариство продовжують сперечатися про пропоноване оновлення. Більш того, минулого тижня розробник Метт Коралло представив ідею, яка ще більше відокремить клієнта посилань Core від Segwit2x.

Боротьба і спроба відключити програмне забезпечення Core 0.15.0 ще більше зміцнюють теорії людей про те, що криптовалютне співтовариство може стати свідком появи третьої монети біткоін. Переважна більшість біткоінерів активно обговорюють це питання і вже в листопаді, мережу біткоін можуть знову очікувати зміни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *