Sunday , 26 May 2019

Розробники Bitcoin ABC оприлюднили дорожню карту оновлень Bitcoin Cash

Мережа Bitcoin Cash (BCH) планує ще один хардфорк в цьому листопаді, який принесе кілька змін в протоколі. До сих пір з моменту розколу 1 серпня співтовариство BCH виконало два успішних хардфорка: 13 листопада 2017 року та 15 травня 2018 року. Перше оновлення зафіксувало Алгоритм коригування складності мережі (DAA), а другий форк приніс збільшення розміру блоку до 32 МБ поряд з кількома повторно включеними параметрами Satoshi OP_Codes і збільшення за замовчуванням – до 220 байт.

На даний момент невідомо, що буде додано в листопаді по відношенню до функцій. Проте, програмісти пояснюють дві ключові цілі, як для наступного оновлення коду, при цьому перше буде завершено до 15 серпня 2018 року.

«Через підвищений ризик, пов’язаний з оновленням протоколу, кожному потрібен час, щоб переглянути зміни коду», – пояснює остання тимчасова шкала оновлень.

«Щоб врахувати це, Bitcoin ABC націлюється на 15 серпня в якості дати завершення коду. Зміни протоколу на цю дату будуть рекомендовані для травневого хардфорка в наступному році. »

Більш того, коли код буде «відполірований», почнеться тестування в тестовій мережі, пояснює команда Bitcoin ABC, вказуючи, що офіційний запуск 0.18 відбудеться 15 жовтня 2018 року.

Це дасть операторам вузлів приблизно 30 днів для своєчасного оновлення для хардфорка.

Обговорення та пропозиції

За словами члена команди ABC, дискусії та розробка в таблиці включають в себе різні функції, і деякі речі будуть пропущені до наступного форку в травні 2019 року. Зараз розробники обговорюють і тестують «канонічне впорядкування транзакцій, OP_Datasigverify і варіанти, токенізацію, UTXO, і повторно вводять інші раніше видалені OP_Codes».

Інші пропозиції, що знаходяться в стадії розробки, включають: бінарні контракти через OP_Datasigverify, більш ефективний спосіб оголошення блоків за допомогою Graphene, переглянутий DAA, створення і переадресація подвійного витрачання і, можливо, номенклатура для одиниці 1/1 000 000 ВСН. На даний момент немає ніяких гарантій щодо будь-яких з цих поліпшень в листопаді або в наступному травні. Але коли буде запускатися нова кодова база, користувачі обов’язково дізнаються, які функції йдуть з наступним оновленням. Ще одне зауваження полягає в тому, що на цей раз не згадувалося збільшення розміру блоку, і цей хардфорк може не BCH включати збільшення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *