Monday , 22 April 2019

Розробники Ethereum ухвалили ASIC-стійкий алгоритм ProgPoW

Розробники Ethereum (ETH) ще раз обговорили запропонований PoW алгоритм ProgPoW, стійкий до роботи зі спеціалізованою інтегральною схемою (ASIC), на своїх щотижневих зборах 15 березня. На цьому тижні розробники знову прийшли до спільної думки, що алгоритм повинен буде здійснюватися, в той час як терміни його реалізації залишаються неясними.

Обговорюючи алгоритм, розробники сперечалися про те, наскільки ефективний ProgPoW виявиться в зниженні ефективності ASIC. Розробник ядра Ethereum Грег Колвін (Greg Colvin) зазначив, що команда багато разів обговорювала подібні сумніви в минулому. Він також зазначив, що рішення вже було прийнято раніше:

«Ми вирішили, що єдина проблема полягає в тому, чи були помилки, бекдори в алгоритмі, або що-небудь подібне. […] Не аргументи між користувачами GPU і користувачами ASIC. Ця суперечка розгорнеться згодом.»

Після першого досягнення консенсусу щодо реалізації алгоритму на початку січня розробники Ethereum змінили своє рішення і відклали його прийняття до тих пір, поки алгоритм не буде підтверджено третьою стороною на початку лютого.

Приблизно місяць тому власники Ethereum майже одноголосно підтримали реалізацію алгоритму ProgPoW.

Раніше в січні, розробник коду Ethereum запропонував розробникам Ethereum «охопити» ASIC в своєму повідомленні на форумі розробників Ethereum.

Потенційна реалізація ProgPoW сколихнула різні теорії і чутки в співтоваристві. За словами одного з аналітиків, наприклад, команда, яка нібито працює над ProgPoW, представляє інтереси провідних виробників графічних процесорів 一 Nvidia і AMD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *