Sunday , 24 March 2019

Розробники Ethereum скоротять емісію нової криптовалюти

Пропозицію, яка, якщо вона буде прийнята, змінить кількість нової криптовалюти, випущеної на другому за величиною блокчейні в світі, було оприлюднено в п’ятницю, і розробники погодилися включити код для такої зміни в рамках майбутнього жовтневого поновлення Ethereum, Constantinople.

Група з 14 розробників погодилася підтримати код, який зменшив би кількість нової криптовалюти до 2 ETH на блок, в порівнянні з 3 ETH сьогодні, шляхом впровадження оновленої версії EIP 1234.

Примітно, що інвестори і майнери, присутні на нараді, на якій поновлення повинні були бути включені в Constantinople минулого тижня, не були запрошені на збори цього тижня. Незважаючи на більш обмежену кількість учасників, присутні погодилися з тим, що впровадження «бомби складності» буде відкладено на 12 місяців.

Ще один хардфорк, або оновлення програмного забезпечення в масштабі всієї мережі, заплановано через 8 місяців після поновлення до Constantinople.

З розбіжностями, пов’язаними зі скороченням емісії, зменшення до 2 ETH було позиціоновано як консервативний вибір.

Залежно від передбачуваного результату зміни коду ethereum, дослідник безпеки Мартін Свенде запропонував переглянути питання після восьмимісячного періоду.

«Я думаю, що нам необхідно бути консервативними щодо змін і їх впровадження. Потрібно робити це поступово без нав’язування їх спільноті », – сказав Свенде.

Виступаючи на зборах, розробник Casper для Ethereum Foundation Денні Райан повторив цю точку зору, заявивши, що, оскільки емісія, ймовірно, значно знизиться в майбутньому оновленні, то це внесе суттєві зміни в забезпечення безпеки мережі, рішення в проміжний період слід розглядати як «додаткові компроміси ».

«Все, що я розглядаю в дискусії з випуску, – це поступовий компроміс, щоб спонукати співтовариство і плавно перейти до proof-of-stake, який призведе до скорочення випуску до 0,5 або 1 відсотка на рік, і в цей момент я думаю, що спільнота, безумовно, буде щаслива. Це додаткові компроміси, поки ми не досягнемо цієї мети », – сказав Райан.

Ще мають бути ухвалені рішення про зміну алгоритму, який обмежив би використання ASIC, типу спеціалізованого майнінгового обладнання, з платформи.

Виступаючи на нараді, деякі розробники стверджували, що дослідження повинні тривати в цьому напрямку, в той час як Райан сказав, що може бути потенційне фінансування від Фонду Ethereum.

Кілька подальших оновлень були також підтверджені для майбутнього хардфорка. Вони включають EIP 145, EIP 1014, EIP тисячі 1052 і EIP 1283, які призначені для підвищення ефективності і масштабованості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *