Saturday , 15 December 2018

Російський банк ВЭБ готує новий блокчейн проект

Російський урядовий банк розвитку, Внешэкономбанк (ВЭБ) і платформа ресурсів електронних закупівель «Росэлторг» об’єднуються для нового блокчейн проекту.

Проект, який використовує технологію blockchain, спрямований на створення платформи для прозорих електронних транзакцій між державними відомствами і підприємствами. Проект також полегшить нові методи зберігання і перевірки інформації в рамках переходу до цифрової економіки, говориться в прес-релізі.

Новий інструмент покликаний допомогти банку в різних областях його бізнесу, включаючи інвестиції, моніторинг проектів, закупівлі, електронні контракти і ланцюжок поставок.

Ця новина приходить через кілька днів після того, як президент Росії Володимир Путін уповноважив уряд розробити нові правила для криптовалюти і ICO, включаючи використання технології для створення «єдиного платіжного простору» для країн Євразійського економічного союзу.

За словами голови Внешэкономбанку Сергія Горькова, блокчейн інструмент допоможе в досягненні «нульового людського фактора» для транзакцій, допомагаючи їм стати більш точними, безпечними і прозорими.

Далі він додав:

«Система буде корисна не тільки для уряду, але і для бізнес-клієнтів. Новий механізм допоможе компаніям взаємодіяти зі своїми клієнтами і постачальниками, поліпшити якість обміну документами, забезпечити більш надійну конфіденційність даних і підкріпити довіру клієнтів до продукту ».

Очікується, що перший етап проекту буде завершено до кінця цього року або на початок 2018 року, додає реліз.

Технологія Blockchain привертає підвищений інтерес з боку російських фінансових інститутів і IT-компаній, серед інших галузей. Державні органи в країні недавно почали розглядати потенційні варіанти використання зароджується технології в областях боротьби з корупцією, боротьби з відмиванням грошей, управління ризиками та інших.

Минулого тижня російський уряд оголосив про плани почати пробний тест земельної реєстрації на базі блокчейна, до початку 2018 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *