Sunday , 24 June 2018

Російський Внешэкономбанк приєднується до Ethereum в довгостроковому партнерстві

В оголошеній спільній заяві вчора, Фонд Ethereum буде працювати спільно з російським державним банком розвитку Внешэкономбанком (ВЭБ) для підтримки свого нового дослідницького блокчейн центру, що забезпечує підготовку фахівців за технологією розподілених реєстрів, платформи ethereum і впровадження державних програм на основі блокчейн.

Партнерство має на меті створити співтовариство експертів у галузі ethereum в Росії і допомогти у формуванні проектів на основі ethereum і інших блокчейнів, а також впровадження різних освітніх програм і модулів для навчання розробників і перетворення їх в фахівців з блокчейну в майбутньому спеціалізованому Центрі Компетенції, присвяченому цілям. Центр Компетенції буде знаходитися у Москві і буде відкритий у вересні 2017 року.

Запуск дослідного центру збігається з більш широкими зусиллями російського уряду, спрямованими на просування вперед цифрових технологій за наказом президента Росії Володимира Путіна. Дослідницький центр збере разом державні компанії, державні органи і блокчейн інженерів для подальшого впровадження інноваційних децентралізованих технологій в рамках російського уряду.

Партнерська угода була підписана між Внешэкономбанком (ВЭБ) і засновником фонду Ethereum, головним архітектором і співзасновником Ethereum Віталіком Бутеріним під час конференції «Blockchain: New Oil Russia».

Після підписання угоди співзасновник Ethereum Віталік Бутерін заявив:

«Співпраця між Ethereum і ВЭБ дає унікальну можливість брати участь в дослідженнях і розробках по використанню блокчейн технології для державного управління і прискорити впровадження цієї технології в урядові організації в Російській Федерації».

Партнерство відбувається протягом декількох місяців після зустрічі Бутеріна з президентом Росії Путіним на економічному форумі в Санкт-Петербурзі на початку цього року. Примітно, що Банк Росії – центральний банк країни – уже розробив і протестував «Masterchain», прототип Ethereum blockchain, який дозволяє здійснювати фінансові обміни між банками в російській фінансовій системі.

Партнерство є частиною серії кроків, які Росія робить в напрямку впровадження блокчейн технології по всій країні.

Росія, раніше відома своєю свідомо жорсткою позицією щодо криптовалют, несподівано опинилася в центрі пов’язаних з блокчейном подій і зусиль в цьому році. У червні високопоставлений чиновник з центрального банку Росії підтвердив пілотні випробування національної цифрової валюти на основі технології блокчейн, що випускається центральним банком. Російський національний орган зі стандартизації планує розробити блокчейн стандарти напередодні очікуваних правил регулювання для галузі в 2019 році.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *