Sunday , 24 June 2018

Російський центральний банк прирівняє Bitcoin до цифрового товару

 

Ольга Скоробогатова, заступник голови Центрального банку Росії, закликала розглядати віртуальні валюти як «цифрові товари».

За даними «Інтерфаксу», Скоробогатова сказала, що центральний банк буде прагнути «застосовувати правила з особливим акцентом на податки, контроль і підзвітність, щодо цифрових товарів».

«З випуском віртуальної валюти, яка не підкріплена золотим стандартом і залишається непідконтрольною з точки зору пропозиції, рано чи пізно це може призвести до нестабільності на фінансових ринках», – додала вона.

Росія знаходиться на шляху до прийняття формальних правил регулювання криптовалюти з 2018 року, раніше оголошених Центробанком, і з пропозиціями про те, якої форми вони повинні бути вже в наступному місяці.

У квітні під час попередніх коментарів щодо майбутньої позиції російського уряду щодо Bitcoin і інших валют, заступник міністра фінансів Олексій Моїсеєв, проте, додав, що держава бажає відстежувати транзакції, незалежно від того, як це реально може бути досягнуто.

«Держава повинна знати, хто в кожен момент часу стоїть по обидві сторони від фінансової ланцюга. Якщо є угода, то люди, які її підтримують, повинні розуміти, у кого вони купують і кому вони продають, як з банківськими операціями ».- сказав він.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *