Monday , 17 June 2019

Російський чиновник закликає парламент без затримок обговорити законопроект про криптовалюти

Голова верхньої палати російського парламенту закликала депутатів прискорити роботу над законопроектами про цифрову економіку, які включають в себе законопроект про криптовалютне регулювання, повідомило місцеве інформаційне агентство ТАСС у вівторок, 29 січня.

Валентина Матвієнко, яка очолює Раду Федерації з 2011 року, поспілкувалася з представниками ряду установ, включаючи Комітет верхньої палати з економічної політики і Міністерство цифрового розвитку, зв’язку і масових комунікацій. Вона попросила з’ясувати причини суттєвої затримки з прийняттям законів про цифрову економіку, пише ТАСС.

За словами Матвієнко, ці законопроекти вже провели рік в Думі, нижній палаті російського парламенту, без будь-яких істотних змін. Вона закликала депутатів з’ясувати, що перешкоджає їх прийняттю, і при цьому припустити, що законодавство може бути низької якості і має бути переписано.

Вона також зазначила, що у Росії є всі необхідні дані для цифрового прориву, але затримки із законодавчою базою змушують стартапи шукати інші юрисдикції.

Раніше в цьому місяці голова російської Думи В’ячеслав Володін оголосив, що законопроекти про цифрову економіку, в тому числі про цифрові фінансові активи, цифрові права і краудфандинг, будуть пріоритетними на майбутній сесії парламенту. Він також закликав законодавців створити сприятливе правове середовище для розвитку цифрової економіки в Росії.

Пізніше в січні, голова комітету з фінансових ринків Анатолій Аксаков встановив крайній термін обговорення, заявивши, що парламент розгляне законопроект про криптовалюти до кінця лютого.

Як повідомлялося раніше, російський парламент прийняв законопроект про криптовалюти в першому читанні в травні 2018 року. Однак після редагування остаточний варіант піддався критиці з боку представників криптоіндустрії, а потім був повернутий на етап першого читання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *