Wednesday , 19 September 2018

Росія заблокує сайти для обміну біткоіни, повідомляє Центральний банк

Згідно з повідомленням Reuters, перший заступник губернатора Центрального банку Росії (ЦБ РФ) Сергій Швецов заявив сьогодні, що Росія заблокує доступ до веб-сайтів, що належать бірж і торгових платформ, що пропонують криптовалюти, такі як біткойн.

Сьогодні офіційний представник центрального банку виступав на конференції фінансових ринків, вказавши на «сумнівну» природу біткойнов – інвестиційного інструменту для роздрібних інвесторів.

Він постановив:

«Ми не можемо стояти осторонь. Ми не можемо надати прямий і легкий доступ до таких сумнівних інструментів для роздрібної торгівлі.»

Коментарі заступника губернатора центрального банку відрізняються від коментарів міністра фінансів Антона Силуанова минулого місяця. Виступаючи на фінансовому форумі в Москві в той час, Силуанов закликав російський уряд прийняти криптовалюти як реальність проникаючу в суспільство.

«Немає сенсу забороняти їх, є необхідність їх регулювати», – заявив міністр фінансів Росії менше місяця назад.

Однак, за словами центрального банку, проблема полягає в тому, щоб захистити роздрібних інвесторів через волатильність біткоінів.

Він сказав:

«Ми вважаємо, що для наших громадян, для бізнесу використання таких криптовалют в якості інвестиційного об’єкта несе невиправдано високі ризики.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *