Wednesday , 20 June 2018

Росія може заборонити біткоін майнінг у великих житлових приміщеннях

Росія продовжує подавати змішані сигнали про криптовалюти і регулювання Blockchain. Минулого тижня два великих енергетичних гіганта країни обговорювали варіанти використання майнерами запасних потужностей на 70 об’єктах для цілей біткоін майнінгу.

У той же час, згідно з доповіддю «Росія Сегодня», російська влада обговорить можливість заборони на ведення біткоін майнінг ферм в житлових комплексах на майбутній зустрічі Президентської Ради в Інтернеті.

Керівником зусиль є Ілля Массух, президент Фонду розвитку інформаційної демократії, некомерційної організації, пов’язаної з урядом, яка, серед іншого, керує онлайн-платформою федерального уряду для цивільних петицій.

Массух, який також, як повідомляється, є членом інтернет-ради при президенті, запропонує заборону, стверджуючи, що електроенергетичні ресурси в житлових квартирах неадекватні для криптовалютного майнінгу. Він також стверджував, що майнінг є пожежонебезпечним через тепло, що виділяється майнінг обладнанням.

В інтерв’ю виданню Массух заявив:

«Електричні мережі в багатоквартирних будинках навряд чи будуть витримувати таке споживання; системи вентиляції також не здатні обробляти тепло, яке генерується. Це може призвести до виникнення пожежі».

Розмова про таку заборону відбувається в той час, коли російське міністерство фінансів також прагне утримати біткоін від громадського прийняття за допомогою правил регулювання, які можуть дозволити «тільки кваліфікованим інвесторам купувати і продавати» біткоіни через біржі.

Массух також був налаштований скептично по відношенню біткоін майнінгу в країні, в якій продовжується спостерігатися невизначеність щодо криптовалютного майнінгу і прийняття криптовалют. Тільки в минулому році Міністерство фінансів Росії, фінансовий регулятор країни, розробило законопроект про притягнення до кримінального покарання біткоін користувачів і майнерів з тюремним ув’язненням терміном до 7 років.

«Біткоін сам по собі не дозволений всередині країни, – додав Массух. «Відповідно, здобуті біткоіни йдуть на деякі зовнішні біржі. Все, що залишається в країні, – це використання електрики [для майнінгу], що викликає сумніви в забезпеченні будь-якої ефективності для російської економіки. »

У доповіді, пославшись на «консультанта з майнінгу», йдеться про те, що установка майнінг ферми в житловій квартирі збільшить споживання електроенергії в 6-8 разів.

У той час як російська влада пророкує закон про заборону ведення біткоін майнінг ферм серед громадян Росії, інтернет-омбудсмен президента Росії Володимира Путіна намагається зібрати до $ 100 млн в ICO для фінансування великомасштабного біткоін майнінг проекту в Росії. Витрати на електроенергію в країні дешевше, в порівнянні з Китаєм, де розміщується більша частина світового біткоіни майнінгу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *