Wednesday , 19 September 2018

Росія першою переводить торгівлю на вторинному ринку металу на блокчейн. ReMeChain ICO.

Сайт проекта l Whitepapper l Видео про проект

09.11.17 стартує pre-ICO (попереднє розміщення токенов) блокчейн-проекту ReMeСhain. Це інноваційна торгова площадка для укладення безпечних і швидких угод купівлі-продажу вторинних металів. ReMeСhain вирішує глобальні проблеми галузі і виступає гарантом забезпечення прозорості угод.

На сьогоднішній день обсяги обороту металобрухту на світовому ринку перевищують 560 млн. Тонн на рік, а вартість операцій, що проводяться – 160 $ ​​млрд. Однак, величезний ринок досі системно неефективний. Учасники зазнають мільйонних збитків через відсутність єдиної системи оцінки металобрухту, нестачі інформації про контрагентів, поширеного шахрайства і завищених логістичних витрат.

ReMeChain – перша світова біржа, яка об’єднує продавців та покупців ринку вторинних металів. Майданчик сформує відкриту екосистему з прозорими умовами проведення операцій. Історія всіх операцій учасників буде записана в блокчейн-мережу і доступна для перегляду всьому співтовариству платформи. Це дозволить сформувати відкритий рейтинг контрагентів.

Реалізація проекту

Ідея консолідації ринку вторинних металів виникла в 2014 році, а в 2015 був запущений сайт lominfo.ru для апробації бізнес-ідеї. У 2 кварталі 2017 року сформувалася команда розробників і партнерів проекту. Почалася розробка прототипу платформи на блокчейн.

ReMeChain проведе pre-ICO і ICO у 2017 року.

В 4 кварталі 2017 року розпочинається тестування альфа-версії платформи серед спільноти кріптоінвесторов і експертів-учасників ринку вторинних металів, буде запущено мобільний додаток.

Запуск бета-версії проекту заплановано в травні 2018 року. Паралельно буде проведена PR-кампанія для залучення учасників ринку вторинних металів до використання сервісу. Росія стане першою країною в якій буде запущена торговельна площадка ReMeChain.

ReMeChain почне розвиватися і адаптуватися для використання в Китаї в 3 кварталі 2018 року. Нагадаємо, що саме Китай є найбільшим споживачем вторинного металу в Світі – в 2016 році в країну було імпортовано 1,44 млн. Тонн. Потреба у вторинних металах зростає щорічно на 7-10%.

До 2020 року ReMeChain проведе інтеграцію законодавчих і податкових стандартів для безбар’єрного міжнародної торгівлі по залученню нових учасників по всьому Світу. Прогнозований оборот на майданчику складе 982 $ млн.

Як проект допоможе ринку вторинних металів

На базі ReMeChain буде створена єдина система оцінки металевого брухту, що відкриває можливості для міжнародної комунікації та ділового співробітництва між дрібними і середніми учасниками ринку вторинних металів з різних регіоновю. Раніше, на міжнародному рівні будувати торгові ланцюжки могли тільки великі компанії. Інтеграція в єдину систему, безсумнівно, призведе до зростання ліквідності і формування чесної ринкової ціни на металобрухт за рахунок відкритої інформації про всіх представників ринку, незалежно від їх масштабу.

Проект ReMeChain орієнтований в тому числі на дозвіл екологічних проблем: через бурхливої ​​діяльності гірничо-видобувних підприємств відбувається поступове виснаження світових запасів первинних ресурсів. У звіті Програми ООН з навколишнього середовища наводиться висновок про те, що для довічного забезпечення матеріальних потреб, в середньому на одну людину, доводитися задіяти 21,9 гектар землі, тоді, як біологічні можливості Землі припадає лише 15,7 гектарів. До 2050 року очікується критичне скорочення запасів первинних ресурсів.

Екологічне рішення ReMeChain – це підвищення привабливості використання металевого брухту в глобальному виробництві. Обсяг ринку буде збільшуватися з впровадженням розумних блокчейн-технологій: безпеку і прозорість угод, що забезпечуються смарт-контрактами RMC, притягнуть до обміну вторинною сировиною все більшу кількість майданчиків і виробників, які зможуть заміняти потреба в придбанні первинного регулярними і якісними поставками вторинних металів.

У доступному для огляду майбутньому учасники ринку вторинних металів отримають доступ до системи, що дозволяє в режимі реально часу відслідковувати попит і пропозицію на брухт різних видів, вибирати сотні сумлінних контрагентів і укладати безпечні угоди на основі смарт-контрактів RMC.

Для докладного вивчення проекту ReMeChain, будь ласка, вивчіть WhitePapper – (посилання)

Криптовалюта проекту – RMC

Для реалізації торговельного майданчика ReMeChain буде проведена емісія власної криптовалюта. Токен RMC заснований на відкритому вихідному коді Etherium і буде використаний для проведення розумних угод на біржі між продавцями і покупцями.

Всього в руки інвесторів і учасників біржі буде передано 6 600 000 токенов, які розподілятися наступним чином:

  1. В ході pre-ICO з 22 вересня по 7 жовтня буде продано 600 000 токенов за ціною 1 $ за штуку. Інвестори на стадії pre-ICO отримають бонус у 20% до придбаних токені.
  2. В ході ICO з 22 жовтня по 22 листопада буде продано 6 000 000 токенов за ціною 1 $ за штуку.

Як влаштована біржа

Щоб провести операцію купівлі-продажу вторинного металу через ReMeChain буде потрібно значно менше часу і ресурсів на узгодження параметрів контракту. Також сторони зможуть бути впевнені в прозорості контрагента і надійності виконання ним своїх зобов’язань.

Укладення угоди проходить в кілька етапів:

  1. Покупець і продавець реєструються на майданчику, заповнюють юридичну інформацію.
  2. Покупець вибирає підходящу пропозицію, обмінює фіатние гроші на RMC – криптовалюта проекту.
  3. Сторони домовляються про умови угоди – роблять висновок смарт-контракт.
  4. Покупець вносить кошти, які резервуються на escrow-рахунку.
  5. При отриманні товару, покупець перевіряє його на відповідність заявленим в угоді умов, при підтвердженні відбувається перерахування коштів. Якщо угода не відповідає описаним в смарт-контракті вимогам, покупець повертає назад свої кошти, зарезервовані на escrow-рахунку.
  6. У блокчейн-мережу відбувається запис результатів угоди з відгуками сторін.

Резюме проекту

ReMeChain виступить в якості двостороннього гаранта в угодах з купівлі-продажу вторинних металів. Перед здійсненням операції сторони зможуть вивчити репутацію контрагента за попередньою активності. Загальні стандарти оцінки допоможуть покупцеві швидко знайти шуканий лот, а продавцеві коректно сформувати свою пропозицію. Можливості малого і середнього бізнесу в рамках блокчейн-мережі ReMeChain зрівняються з можливостями великих компаній і дозволять їм вести міжнародну торгівлю, масштабироваться і розвиватися.

Нарешті, за своїм устроєм ReMeChain є єдиною децентралізованої біржею вторинних металів, яка вирішує системні проблеми ринку, на глобальному рівні. Проект задає стандарти роботи, які поступово будуть прийняті всіма учасниками ринку!

Стаття на правах реклами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *