Sunday , 24 June 2018

Росія починає роботу над стандартизацією Blockchain

Російський національний орган зі стандартизації працює над розробкою принципів стандартизації Blockchain і розподілених бухгалтерських технологій.

Федеральне агентство з технічного регулювання і метрології Росії, також відоме як «Росстандарт», оголосило про створення нового технічного комітету, якому доручено стандартизувати «програмне і апаратне забезпечення розподілених реєстрових і блокових технологій».

У своїй заяві «Росстандарт» додає, що технологія Blockchain «активно поширюється» на території Російської Федерації.

«Blockchain – це цифрова платформа, яка реєструє і перевіряє транзакції публічно і безпечно на основі децентралізованих рішень», – йдеться в уривку з заяви. «Спочатку, з’являючись в якості технологій, що полегшують кріптовалютні механізми, технології blockchain знаходять все нові і нові області застосування в усьому світі. В останні роки ці технології досить активно поширюються в Російській Федерації».

У глобальному масштабі Міжнародна організація по стандартизації (ISO), яка зазвичай розглядається в якості основного глобального органу по стандартизації, призначила Австралію очолити міжнародний технічний комітет з 35 країнами-членами ІСО для розробки єдиного підходу до впровадження глобальних стандартів для цієї технології. Раніше в цьому році в березні Standard Australia представила свою дорожню карту для розробки цих міжнародних стандартів під наглядом технічного комітету 307 або ISO/TC 307.

Російський орган по стандартизації посилається на ці події в ISO, додаючи, що він «утримався» від приєднання до ISO/TC 307 на момент його формування. Однак в даний час Російська Федерація входить в число 20 членів комітету. Нещодавно створений російський технічний комітет також буде припускати міжнародне співробітництво з комітетом ІСО.

Пояснюючи свої причини для роботи за своїми власними стандартами, російський орган стандартизації каже:

«[Стандарти] покликані підняти розвиток цих технологій на новий рівень за рахунок розвитку міжнародного співробітництва, більш тісної взаємодії, прискорення їх визнання з боку громадськості, розширення методів їх застосування і, в кінцевому рахунку, підвищення довіри до таких операцій.»

Російський уряд активно розглядає введення правил для децентралізованої технології blockchain в 2019 році. Герман Греф, виконавчий директор Ощадбанку передбачила поширення технології blockchain, в комерційні додатки в масштабі всієї країни через два роки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *