Monday , 17 June 2019

Різке падіння крипторинка

У неділю, 10 червня, криптовалютні ринки різко впали, після новин про те, що Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC) запустила розслідування за чотирма основними криптовалютними обмінами.

За даними Coinmarketcap, всі топ-100 криптовалют за ринковою капіталізацією впали за 24 години, а загальна ринкова капіталізація скоротилася приблизно на $ 20 млрд за той же період.

Біткоін (BTC) втратив всього 5% своєї вартості за останні 24 години, в даний час торгується на рівні $ 7,244. Велика частина спаду мала місце протягом всього лише 2 годин, раніше сьогодні.

Ethereum (ETH) також знаходиться в районі своїх ранніх червневих мінімумів, опустившись нижче позначки в $ 600 сьогодні. Втративши близько 6% за 24 години, монета торгується на рівні $ 568.

Загальна ринкова капіталізація становить $ 320 млрд під час друку. За останні 30 днів ринкова капіталізація скоротилася на $ 120 млрд, що представляє собою втрату вартості близько 26%.

За даними Coinmarketcap, серед десяти провідних криптовалют за ринковою капіталізацією IOTA (MIOTA) і EOS зазнали найбільших втрат за останні 24 години. MIOTA знизився на 10%, торгуючись на рівні $ 1,50 долара. EOS, що показав значне зростання в цьому місяці, яке збіглося з випуском програмного забезпечення EOSIO 1.0, сьогодні теж втратив 8% за 24-годинний період. В даний час він торгується на рівні $ 13,12.

Різке зниження цін криптовалют стало наслідком новин про те, що Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США запросила надання даних про трейдингові операції у криптовалютних обмінів Bitstamp, Coinbase, itBit і Kraken. За даними Coinmarketcap, це, відповідно, 21-й, 14-й, 45-й і 13-й за величиною обміни в світі за обсягами торгівлі.

Після запуску CME Group в грудні 2017 року ф’ючерсів на біткоіни, чотири біржі, викликані CFTC, надали дані про ціни для CME Group. Запит CFTC є частиною розслідування того, чи існує будь-яка діяльність на цих платформах, яка може являти собою маніпуляції з ціною на криптовалюти.

Bloomberg повідомив сьогодні, що південнокорейський криптовалютний обмін Coinrail розглядає свої системи після спроби злому. Повідомляється, що Coinrail заявив, що йому вдалося заморозити пошкоджені NPXS, NPER і ATX монети. Однак ця подія навряд чи вплинула б на цінові рухи на ринках, а дані Coinmarketcap показують, що Coinrail є 99-й за величиною криптовалютною біржею з об’ємом торгів «всього» близько $ 2,5 млн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *