Tuesday , 11 December 2018

Сайт Bitcoin Gold недоступний через DdoS атаки

Цього ранку нова криптовалюта, названа bitcoin gold (BTG), офіційно відокремилася від блокчейна bitcoin. Незабаром після цього, в Twitter, команда розробників повідомила про те, що вебсайт знаходиться під «масивною DdoS атакою», через яку сайт пішов в оффлайн.

При створенні криптовалюта переслідувалася мету зробити майнінг більш доступним, з використанням менш спеціалізованого обладнання. Першим кроком дорожньої карти bitcoin gold було створення копії блокчейна з новими правилами. Розробники поставили собі за мету створити стійку до ASIC майнінгу екосистему, яка буде характеризуватися меншим розривом між майнінгом GPU / CPU і майнінгом ASIC.

За словами команди, BTG тепер планує надати криптовалюту кожному, хто володів біткоін під час форку.

Однак, частина спільноти вказала на те, що аналогічні спроби по зміні в протоколі біткоіна були зроблені в минулому альткоінами, і не виявилися успішними.

Однак, незабаром після запуску криптовалюти, команда розробників почала повідомляти про проблеми:

«Здійснюється масова атака DDoS на наш хмарний сайт. 10 мільйонів запитів в хвилину. Ми працюємо з провайдерами, щоб заборонити всі IP-адреси. Скоро проблема буде вирішена »

Але через кілька годин сайт все ще недоступний, що заважає тим, хто хоче відслідковувати прогрес криптовалюти. Ускладнення полягає в тому, що новий блокчейн ще не відкритий, а block explorer або інші загальні інструменти відстеження ще не випущені.

Проте, атаки типу «відмова в обслуговуванні» є звичайним явищем при запуску суперечливих криптовалютних проектів, а bitcoin gold відповідає цьому визначенню. За проектом стоїть Джек Ляо, генеральний директор LightningAsic з Гонконгу, який відкрито критикував біткоіни майнінг в його нинішній формі і компанії, які отримують прибуток від цієї діяльності.

Ймовірно, його думка може зробити bitcoin gold метою атак, але, крім цього, проект викликав хвилю критики і з інших причин.

А саме, BTG використовує процес, за допомогою якого криптовалюта буде створюватися в приватному порядку до того, як вона буде відкрита для громадськості. Цей процес став причиною нестійкої дискусії по каналах розробників, і деякі з них не довіряють криптовалюті.

Більш того, кодова база Bitcoin Gold, як повідомляється, “не знаходиться у функціональному стані» настільки, що деякі біржі, включаючи Bittrex, відмовилися підтримувати криптовалюту і не додали її на свою платформу.

Команда BTG не додала більше інформації про атаку, повідомивши тільки, що ситуація була вирішена. Користувачі, в свою чергу, вирішили скористатися можливістю запитати про небезпеку «повторної атаки», посилаючись на ризик виникнення проблем з транзакціями коли дві несумісні версії блокчейна біткоін не можуть відрізнити один одного.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *