Sunday , 26 May 2019

Сайт Coindash був атакований, хакери викрали 7 мільйонів доларів

Сьогодні стартувало ICO Coindash, платформи для управління кріптовалютнимі активами. Але сайт проекту був атакований хакерами, під час продажу токенов. Шахраї замінили адресу ETH з офіційного на свій і до виявлення атаки встигли отримати на нього 7 мільйонів доларів. Продаж Token Sale CoinDash принесла команді 6,4 мільйона доларів від ранніх учасників ICO.

Зараз на сайті проекту команда пише:

«CoinDash несе відповідальність перед усіма нашими вкладниками і токени CDT будуть відправлені у відповідь на кожен вклад. І учасники ICO, які відправили ETH на шахрайську адресу, зловмисно розміщену на нашому сайті, і ті, хто відправив ETH на офіційну адресу, отримають свої маркери CDT. Гроші, відправлені на шахрайську адресу після закриття нашого веб-сайту, не будуть відшкодовані».

Після розміщення офіційного оголошення в Twitter і на сайті, команда заявила про те, що продаж токена припинена, а атаки все ще тривають.

CoinDash

Мета проекту – зробити будь-які кріптовалютні операції зручними, доступними для простого користувача через user friendly інтерфейс.

Платформа використовує публічний ключ користувача, відстежує трансакції як з, так і всередину особистого облікового запису і надає користувачеві повну картину, яка буде показувати його можливості в управлінні портфоліо, рівні ризику портфоліо, коефіцієнти розподілу та багато іншого. У той же час, використовуючи дану платформу, кожен користувач зможе спостерігати за іншими трейдерами та інвесторами, переглядати їх портфоліо, структури ризиків, стежити за їх сумарною діяльністю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *