Wednesday , 19 September 2018

Сеульський Bitcoin Meetup публічно засуджує SegWit2x

Члени найбільшого в історії біткоін-мітапа в Кореї випустили офіційну заяву проти новаторського хардфорка SegWit2x, який повинен відбудуться в листопаді.

Копія відкритого листа, оприлюдненого в четвер, підтверджує «стійку опозицію» найбільшої в Південній Кореї групи, що включає 1600 членів.

«Ми впевнені, що BTC основний ланцюг, не тільки виживе в цьому форку, але і продовжить процвітати як домінуюча мережа Bitcoin», – йдеться в її вступних заявах.

«Мета цього листа – просто мінімізувати збиток, нанесений в листопаді цього року. Ми настійно закликаємо вас, що підписали NYA, переглянути і відкликати вашу підтримку ».

Спільнота є останньою частиною криптовалютної екосистеми, яка повинна прийняти офіційну позицію по SegWit2x, що викликає зростаючі розбіжності між прихильниками і опозицією.

Мітап ідентифікує чотири «основні проблеми» із запланованим хардфорком біткоіна, який планується на 18 листопада.

Узагальнено наступні:

  • «Спосіб, яким було укладено угоду, суперечить самому духу біткоіна [;]
  • Segwit2x несе великий ризик, але витрачає більшу частину можливостей, що надаються правильно спланованому і виконуваному хардфорку [;]
  • Розробники і прихильники Segwit2x діють необережно, що об’єднує пов’язані з цим ризики [;]
  • Захист відтворення виконується в неприйнятно безвідповідальній манері ».

«Ми будемо радити нашому місцевому суспільству уникати використання послуг компаній, які підтримують NYA, і шукати альтернативи замість цього», – робить висновок лист.

У той же день основни майнінг пул F2Pool припинив сигналізацію SegWit2x відповідно до раніше оголошених планів, потенційно ставлячи під загрозу здійснення листопадової спірної пропозиції масштабування.

Мітап схвалив дії F2Pool, разом з чотирма іншими гравцями галузі, які зайняли протилежну позицію щодо хардфорка.

Що тепер?

Хардфорк SegWit2x все ще може статися; 85% -ва підтримка з боку майнерів, ймовірно, достатня, щоб реалізувати масштабуюче рішення. Однак ситуація може змінитися. Не так давно одна з компаній, що підписали Нью-Йоркські угоду, Bitwala, відмовилася від угоди. Незабаром вийшов Vaultoro. Відступ і вихід F2Pool на сьогоднішній день є найбільш значущим.

Обміни також активізувалися і обговорюють плани з адаптації до форку, якщо він відбудеться. Bitfinex недавно повідомив, що він буде продовжувати посилатися на справжній ланцюжок «BTC», вказуючи на підтримку з боку Core будь-якого форку, який може статися.

Подальше відступництво майже напевно вб’є план SegWit2x, який, ймовірно, хороший для біткоіна в короткостроковій перспективі, оскільки він відхиляє Дамоклів меч, що звисає над головою спільноти. Проте, було висловлено припущення, що в довгостроковій перспективі така кількість компаній, що не дотримала слова, може бути поганим знаком для екосистеми Bitcoin, оскільки це знижує довіру між учасниками мережі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *