Thursday , 21 February 2019

Скам-проекти на біткоїні турбують мене – Річард Бренсон

Основатель Virgin Group Ричард Бренсон розповідає, що він збентежений зростаючим числом шахрайських біткоін-форків, які використовують його ім’я для просування феноменальних продуктів та інвестиційних схем.

На офіційній сторінці Virgin, Брэнсон написав, що, хоча він часто хвалив биткоін і його потенціал в обвалі фінансової системи, але його “турбує”, що так багато мошенників стверджують, що він затвердив їх схеми.

Приклад реклами скама, що використовує репутацію Ричарда Бренсона

«Я кілька разів попереджав людей про розповсюдження в Інтернеті фейкових історій, що зв’язують мене з схемами швидкого збагачення та торгівлі бінарними опціонами, а також про підроблені сторінки. Я дійсно часто говорив про потенційні переваги оригінального біткоїна, але ніколи не підтримував і не рекламував ніяких схем для криптовалютного трейдингу», – повідомив Брэнсон.

Брэнсон сказав, що юридична команда фірми займається “сотнями випадків” цих скамів лише за останній рік, додавши, що компанія також надавала тиск на платформи соціальних мереж, щоб вони активніше блокувати ці фейкові історії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *