Monday , 18 February 2019

Скорочення криптовалютнго ринку на тлі падіння основних криптовалют

За останні 24 години оцінка криптовалютного ринку скоротилася більш ніж на $ 9 млрд., оскільки основні криптовалюти, такі як біткоін, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash і Cardano, знизилися в діапазоні від 2 до 5 відсотків.

Вчора, 7 червня, криптовалютний ринок стабілізувався, так як і основні криптовалюти і другорядні токени залишалися в одному регіоні більше тижня, намагаючись ініціювати руху вгору.

Короткострокова стабільність на криптовалютном ринку часто призводить до двох результатів: істотного прориву вгору або повільного зниження до попередніх рівнів підтримки. За останні 24 години біткоін впав з $ 7 700 до $ 7550, припинивши своє короткострокове відновлення до $ 8 800.

Якщо BTC не зможе знову піднятися до $ 7 700 в майбутні годинни, протягом найближчих 12 годин можна очікувати падіння ціни нижче рівня $ 7 000. Цілком ймовірно, що BTC впаде нижче $ 7000, якщо основний рівень підтримки, що становить близько $ 7400, як показано на чотиригодинному графіку BTC нижче, буде пробитий.

Більшість інвесторів, включаючи відомого трейдера Пітера Брандта, передбачили висхідний рух BTC на цьому тижні. Але прогнози є умовними і засновані на припущенні, що обсяг BTC відновлюється в короткостроковій перспективі. Протягом останніх двох тижнів денний обсяг торгів BTC залишався відносно низьким у порівнянні з початком 2018 року.

У короткостроковій перспективі, враховуючи низький обсяг BTC і Ether, нативну криптовалюту мережі Ethereum, цілком ймовірно, що BTC впаде нижче позначки в $ 7000 доларів, а альткоіни або токени істотно впадуть проти долара США і BTC.

Більшість трейдерів згодні з тим, що BTC, ймовірно, почне сильне ралі до кінця третього кварталу 2018 року, чому сприятиме величезний обсяг і попит. Але в короткостроковій перспективі інвестори повинні визнати той факт, що криптовалютний ринок має справу з ведмежим циклом, головним чином через відсутність обсягів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *