Sunday , 26 May 2019

Відбувся реліз Bitcoin Core 0.18.0. Офіційна версія всередині

Розробники випустили апдейт Bitcoin Core 0.18.0, скачати оновлення можна за офіційним посиланням. У новій версії Bitcoin Core виправлені деякі баги і додана розширена функціональність. В 0.18.0 і раніше можуть бути недоробки, тому програмісти просять користувачів повідомляти про знайдені баги в Гітхабе.

Як оновитися

Якщо у вас стара версія клієнта, відключіть його. Відключення може зайняти деякий час. потім:

  • для ОС Windows: запустіть інсталятор;
    для Mac: скопіюйте їх із «/ Applications / Bitcoin-Qt;
    для Linux: скопіюйте їх із «bitcoind` /` bitcoin-qt ».

При першому запуску клієнта (для версій 0.15.0 і новіше) відбудеться оновлення бази всіх виходів невитрачених транзакцій. Процес може зайняти від декількох хвилин до півгодини. Примітка: апдейт з версій 0.7.0 і старше без повторного скачування блокчейна не підтримується.

Сумісність

Bitcoin Core 0.18.0 тестувався на операційних системах Linux, macOS 10.10+, Windows 7 і новіше. Не рекомендується запускати клієнт на старих ОС. Нова версія клієнта також повинна підтримуватися в Unix-системах, однак сумісність з ними протестована не до кінця.

Головні зміни

Одним з найбільш помітних відмінностей стало те, що тепер виклики до getblocktemplate видаватимуть помилку, якщо Segwit-правило зазначено неправильно або не вказано взагалі. Неправильне налаштування буде знижувати прибутковість майнінгу. На даний момент програмісти не рекомендують використовувати функціональність контролю монети відразу з декількома гаманцями.

Також командний рядок буде видавати повідомлення з попередженням при використанні невідомого імені секції. Команда rpcpassword видаватиме повідомлення про помилку, якщо в паролі конфігураційного файлу занесений символ «#». Причина – плутанина з позначенням коментарів в коді.

Заходьте в наш кріпточат для обговорення https://t.me/gesellberg

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *