Sunday , 26 May 2019

Співзасновник Reddit: крипто-зима відкриває дорогу справжнім крипто-ентузіастам

Алексіс Оганян, співзасновник Reddit і відомий крипто-бик, заявив, що крипто-ажіотаж зник, залишаючи місце для справжніх прихильників криптовалюти. Оганян розповів про це в інтерв’ю Yahoo Finance, опублікованому 22 лютого.

У той же час, Оганян визнав, що поточний стан ринку, безсумнівно, як і раніше вважається крипто-зимою, про що свідчать знижені ціни на криптовалюту.

Проте, посилаючись на генерального директора Coinbase Брайана Армстронга, Оганян підкреслив, що ведмежий ринок сприяв усуненню спекулянтів, в той час як справжні прихильники крипто-індустрії залишилися для створення справжньої крипто-інфраструктури.

Оганян уточнив, що, на його думку, згасання ажіотажу навколо крипто-і блокчейн-простору – це дійсно хороша річ для розвитку індустрії.

Оганяну також було поставлено питання про оголошення банківського гіганта JPMorgan Chase про запуск власної криптовалюти JPM Coin, активу на блокчейні, який, як очікується, підвищить ефективність розрахунків в рамках операцій банку.

Відповідаючи на питання, Оганян підкреслив, що недавній крок JPMorgan є ще одним свідченням того, що з тих пір, як зникли дикі спекуляції, відбуваються справжні інновації. Вважаючи, що майбутній випуск монети буде хорошою річчю, Оганян все ж зазначив, що генеральний директор JPMorgan Джеймі Даймон раніше називав втоп- криптовалюту біткоін (BTC) скамом.

Алексіс Оганян народився в 1983 році. Він став 23-річним мультимільйонером в 2006 році після продажу Reddit разом з другим співзасновником Стівом Хаффманом в 2016 році. Інтернет-підприємець і інвестор також є співзасновником венчурної компанії Initialized Capital.

У липні 2018 року Оганян підтвердив свій прогноз про те, що біткоін і топ-альткоін Ethereum (ETH) в 2018 році будуть коштувати $ 20 000 і $ 1 500 відповідно. Однак з липня 2018 року максимальні пороги двох криптовалютних цін були максимальними порогами близько $ 7 200 і $ 400 відповідно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *