Sunday , 26 May 2019

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в блозі, опублікованому 17 квітня.

Ця розробка являє собою оновлення USDT на основі протоколу OMNI, яке тепер дозволяє користувачам зберігати і передавати криптовалюти за допомогою смарт-контрактів на Tron, забезпечуючи миттєву доставку.

«Це забезпечує сумісність з протоколами на основі Tron і децентралізованими додатками (DApps), дозволяючи користувачам здійснювати операції і обмінюватися зазначеними валютами через мережу Tron», – йдеться в оголошенні.

За наявними відомостями, Tron врегулює це питання за допомогою обмінів цифрових валют, в тому числі сінгапурського Huobi, гонконгського OKEx і інших, починаючи з 30 квітня до початку серпня.

Tron і Tether спочатку оголосили про партнерство щодо впровадження USDT в мережу Tron на початку березня. Потім в прес-релізі говориться, що USDT на Tron зробить блокчейн в цілому більш доступним для партнерів на рівні підприємств і інституційних інвесторів.

За даними CoinMarketCap, на момент публікації USDT є восьмою за величиною криптовалютою з точки зору ринкової капіталізації. В даний час монета торгується на рівні близько 1 долара, втративши 0,20% за останні 24 години.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *