Sunday , 16 June 2019

Стів Возняк: Біткоін повинен стати єдиною глобальною валютою

Співзасновник Apple Стів Возняк дуже позитивно висловлюється про біткоін. У недавньому інтерв’ю CNBC комп’ютерний магнат визнав, що він сподівається, що біткоін стане єдиною глобальною валютою, і що він поділяє думку CEO Square Джека Дорсі, який в березні минулого року висловив свою впевненість в тому, що біткоін стане об’єднавчою криптовалютою для всіх протягом наступних 10 років.

«Мені подобається те, що Джек Дорсі каже, – пояснив він, – не те, що я обов’язково вірю, що це станеться, а тому, що я хочу, щоб це було так».

Возняк купував біткоін, коли його ціна була $ 700, що приблизно на $ 6 700 менше, ніж в даний час. З тих пір він продав майже весь свій запас, визнавши, що він ніколи не хотів бути інвестором, але був тільки заінтригований тим, як працює криптовалюта.

Він також володіє двома ether (криптовалюта платформи Ethereum blockchain), до яких він дуже прихильний. На недавній конференції у Відні Возняк вихваляв Ethereum, сказавши, що він може стати «новим Apple». Ethereum його цікавить, перш за все, тому що це платформа, і, плюс, він має практичне застосування.

В даний момент, Возняк каже, що біткоін – це справжній еквівалент цифрового золота.

«Біткоін математично визначений, – пояснив він, – є певна кількість біткоінів, є спосіб, яким він розподіляється … і він чистий, і немає людини, керуючої ним, немає компанії, яка його запускає, і він просто існує, росте і виживає . Для мене це щось природне, а природа важливіше всіх наших людських конвенцій ».

Це не перший раз, коли Возняк був позитивним щодо біткоіна. На заході Money 20/20 в Лас-Вегасі в жовтні минулого року співзасновник Apple похвалив криптовалюту і технологію blockchain, як більш сильні і фінансові, ніж золото і долари США. Він заявив, що традиційні валюти є «фальшивими», оскільки вони широко уразливі для інфляції і, що проблема з золотом полягає в тому, що фіксованої пропозиції немає.

«Існує певна кількість біткоінів, які можуть коли-небудь існувати», – продовжив він. «Золото добувається, видобувається і видобувається. Можливо, в світі є кінцеве кількість золота, але криптовалюта ще більш математична і регулюється, і ніхто не може змінити математику».

Возняк також закликав до подальших зусиль з регулювання, заявивши, що воно має вирішальне значення для виживання біткоіна.

«Регулювання є важливим елементом фінтех трансформації, яка відбувається сьогодні», – заявив він. «Справедливість, рівність і істина є основою гарного регулювання, і це закладе основу для гарного розвитку».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *