Thursday , 17 January 2019

Стів Возняк вперше має намір «взяти участь» в Blockchain-проекті

Співзасновник Apple Стів Возняк оголосив про те, що він планує «залучитися» в blockchain-проект «вперше» для нього.

На конференції ChainXchange, що проходила в Лас-Вегасі, США, 13-15 серпня, Стів Возняк в інтерв’ю розповів, що планує брати участь в запуску блокчейн-проекту, високо оцінюючи переваги цієї технології. Він сказав:

«Я дуже скоро візьму участь в блокчейн-проекті. <...> Наш підхід не схожий на нову валюту, або щось фальшиве, де ICO підвищить його цінність. … Цю компанію інвестують інвестори з величезним послужним списком в успішні інвестиції, наприклад багатоквартирні будинки в Дубаї».

Співзасновник Apple далі пояснив своє захоплення технологією blockchain:

«Це так незалежно! Це схоже на Інтернет, коли він був тільки створений <...>Я був вражений технологією, що стоїть за ним. <...> Багато хто може побачити цю цінність, яка дуже нагадує мені ранні інтернет-дні ».

Возняк також порівнював платформу Ethereum (ETH) з App Store від Apple, так як обидві компанії і окремі компанії можуть розробляти і запускати свої власні додатки: «Ethereum надає інструменти для застосування блокчейну <...> Я бачу все більше людей, які використовують Ethereum для цього. ”

Раніше цієї весни Возняк назвав блокчейн «бульбашкою», хоча він «децентралізований і цілком заслуговує на довіру». Незважаючи на свою двозначну позицію щодо блокчейну, Стів Возняк захоплюється біткоіном, сказавши, що це «єдине цифрове золото» ще раніше.

Check Also

Біткоін наближається до $ 3700

У вівторок, 15 січня, в усіх 20 найбільших криптовалютах спостерігається невелике або помірне зростання за …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *