Monday , 22 April 2019

Стів Возняк вперше має намір «взяти участь» в Blockchain-проекті

Співзасновник Apple Стів Возняк оголосив про те, що він планує «залучитися» в blockchain-проект «вперше» для нього.

На конференції ChainXchange, що проходила в Лас-Вегасі, США, 13-15 серпня, Стів Возняк в інтерв’ю розповів, що планує брати участь в запуску блокчейн-проекту, високо оцінюючи переваги цієї технології. Він сказав:

«Я дуже скоро візьму участь в блокчейн-проекті. <...> Наш підхід не схожий на нову валюту, або щось фальшиве, де ICO підвищить його цінність. … Цю компанію інвестують інвестори з величезним послужним списком в успішні інвестиції, наприклад багатоквартирні будинки в Дубаї».

Співзасновник Apple далі пояснив своє захоплення технологією blockchain:

«Це так незалежно! Це схоже на Інтернет, коли він був тільки створений <...>Я був вражений технологією, що стоїть за ним. <...> Багато хто може побачити цю цінність, яка дуже нагадує мені ранні інтернет-дні ».

Возняк також порівнював платформу Ethereum (ETH) з App Store від Apple, так як обидві компанії і окремі компанії можуть розробляти і запускати свої власні додатки: «Ethereum надає інструменти для застосування блокчейну <...> Я бачу все більше людей, які використовують Ethereum для цього. ”

Раніше цієї весни Возняк назвав блокчейн «бульбашкою», хоча він «децентралізований і цілком заслуговує на довіру». Незважаючи на свою двозначну позицію щодо блокчейну, Стів Возняк захоплюється біткоіном, сказавши, що це «єдине цифрове золото» ще раніше.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *