Sunday , 22 July 2018

Суперечливі заяви біткоін гаманців про Bitcoin Cash

Виробник апаратного забезпечення біткоін-гаманців Trezor, який є однією з небагатьох платформ, що поділилися суттєвою підтримкою Bitcoin Cash, в даний час сподівається зробити себе сумісним з BCC.

На даний момент дуже мало гаманців, які відкрито заявляють про підтримку Bitcoin Cash, і серед тих небагатьох, Trezor і Electrum, хоча і неофіційно.

Підтримка Bitcoin Cash

Розглянувши Bitcoin Unlimited, тепер Trezor переключився на Bitcoin Cash.

Згідно блогу Trezor, рішення підтримати Bitcoin Cash було викликано реалізацією захисту від повторних атак. Через це Trezor зможе безпечно підтримувати валюту.

«Ми надамо інтерфейс, доступний з Trezor Wallet, де ви можете отримати доступ і безпечно заявити про свої монети Bitcoin Cash. Вибір Bitcoin Cash в селекторі валют буде запропонований Вам Trezor Wallet. Після цього ви можете використовувати Bitcoin і Bitcoin Cash пліч-о-пліч ».

Неофіційна підтримка Electrum?

Крім Trezor, Electrum спочатку також надав підтримку Bitcoin Cash. Однак підтримка Electrum не була офіційною. З офіційної команди, яка управляє Electrum, хтось узяв вихідний код на GitHub і змінив його для підтримки Bitcoin Cash. У зв’язку з цим неофіційними кроком, Electrum виступив з метою прояснити ситуацію.

У твіттері Electrum заявив, що він не підтримує BCC.

Electrum також опублікував офіційну заяву в блозі, в якій йдеться про те, що вони не підтримують Bitcoin Cash.

«Bitcoin Cash (BCC) – це хардфорк, який змінює правила складності Bitcoin. Тому гаманці SPV, написані для біткоін, будуть відхиляти заголовки блоків форку BCC, і так буде робити і Electrum. Це означає, що Electrum відхилить заголовки блоків Bitcoin Cash, відправлені працюючим сервером Electrum, і що користувачі не зможуть відправляти і отримувати BCC за допомогою Electrum ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *