Thursday , 21 February 2019

Суперзірка NBA Стівен Каррі – перша знаменитість CryptoKitty

Зірка Голден Стейт Ворріорс Стівена Каррі отримує присвячений йому CryptoKitty.

Точніше, Каррі сам запустить перший в історії CryptoKitty знаменитості, сказала Кеті Тедман, глава відділу запусків символічних кріптокотят. Цей крок є частиною робіт по розширенню програми для колекціонування.

«Ми запускаємо серію Steph Curry CryptoKitties, тому будуть три ексклюзивні Steph Curry CryptoKitties [які] представлятимуть свої власні особистості», – сказала вона CoinDesk. «Перший буде проданий їм, і, якщо захоче, то продасть і інші два».

Робота з ним була «не випадковою», – сказав один із засновників Брайс Бладон. Каррі «дійсно піклується про своїх шанувальників, і це те, що ми шукаємо», – сказав він.

Але партнерство з Каррі означає не просто додавання знаменитості на платформу.

«Впровадження CryptoKitties, а також розширення технології blockchain для широких аудиторій і демонстрація крипто ідей поза валют, це наша основна мотивація», – сказав Бладон, додавши:

«Багато в чому CryptoKitties – це крок в нове пространоство. Це відмінне місце для тестування IP-адрес в ньому », – сказав Тедман CoinDesk.

Бладон сказав, що він з нетерпінням чекає, коли почнеться запуск, додавши, що команда, що стоїть за проектом, не працює на платформі.

Можна говорити про те, що запуск першого фірмового кошеня «явно дуже цікавий».

«Кошенята досягли місяця», – додав він.

Check Also

Bitcoin знову тестує $ 4K

Вівторок, 19 лютого. Криптовалютні ринки продовжують набирати обертів: за даними CoinMarketCap, всі 20 найбільших монет …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *