Wednesday , 19 September 2018

США можуть послідувати за Японією в регулюванні біткоін і криптовалютних обмінів

На заході, організованому Федеральним резервним банком Філадельфії, виконуючий обов’язки валютного контролера Кейт Норейка заявив журналістам, що він відкритий для криптовалютних обмінів, які подають заявку на отримання статусу банку. Норейка також зазначив, що він розглядає питання про впровадження загальнонаціональної програми ліцензування для криптовалютних обмінів, усуваючи регіональні ліцензії, такі як BitLicense в Нью-Йорку, і випускає єдину нормативну базу для криптовалютних платформ і інвесторів.

Уряду США і його фінансовим регуляторам може знадобитися більш тривалий період, щоб пропонувати єдині програми ліцензування для обмінів криптовалютами і біткоін бізнесу. Але оптимістичним показником зростання біткоіна є те, що США, другий за величиною ринок біткоін-обміну після Японії, ретельно розглядають можливість створення більш надійного і добре регульованого ринку для інвесторів і звичайних споживачів.

Минулого тижня японський уряд і його фінансовий регулятор Агентство фінансових послуг (FSA) офіційно дозволили і ліцензували 11 обмінів криптовалютами, включаючи BitFlyer, найбільшу торгову платформу країни з більш ніж 800 000 користувачів.

У заяві Юзо Кано, генеральний директор BitFlyer, підкреслив, що встановлення практичних правил для обміну криптовалютами і інвесторів з боку японського уряду дозволило б криптовалютному ринку країни позиціонувати себе, як епіцентр глобальної криптовалютної торгівлі, розвитку та інновацій.

«В Японії спостерігається величезний попит на біткоін торгівлю, а також на послуги віртуальної валюти. Затвердження bitFlyer, як зареєстрованої віртуальної валютної біржі, плюс відкритість і пряме мислення в регулюванні агентства приходять в найкращий час для блокчейн простору », – сказав Кано.

Авторізуючи і ліцензуючи обміни криптовалютами, японський уряд офіційно визнав криптовалютні біржі в якості регульованих постачальників фінансових послуг, що дозволяє компаніям повністю функціонувати як юридичним фінансовим компаніям всередині країни. Вже менш ніж через тиждень оптимістичний підхід FSA Японії до регулювання криптовалютних ринків викликав зростання попиту на біткоіни, і в результаті щоденний обсяг торгів Японією, найбільшим ринком біткоін в світі стрімко зріс. Зростаючий попит на біткоіни також проявляється в ціновій тенденції біткоіна, так як ціна топ-криптовалюти перевищила позначку в $ 4 470, сьогодні, 2 жовтня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *