Monday , 18 June 2018

Таймлайн Bitcoin Cash: що буде відбуватися

Джиммі Сонг – блокчейн розробник описав очікування кріптоком’юніті від майбутнього хардфорка у вигляді таймлайна на найближчі кілька днів.

  • 31 липня

Біржі та обмінники готувалися до вилки.

Як мінімум, їм необхідно буде записати баланси клієнтів прямо перед хардфорком, щоб правильно розподілити активи в подальшому.

Більш авантюрні біржі готуються перерахувати Bitcoin Cash як окремий актив, хоча це створює свої проблеми.

Можна очікувати, що багато бірж заморозять зняття коштів при підготовці до форку.

  • 1 серпня, 00:00 UTC

Час запуску BAS 148 UASF. Це відбулося на блоці 478484. Одночасно з цим ціна біткоїну почала зростати, перевищивши позначку 2900 $.

«Як і очікувалося, BIP 148 UASF виявився повністю успішним і не розділив ланцюг», – написав у Twitter розробник Bitcoin Core Люк Деш, додавши, що операторам нод все ж слід ще раз переконатися, що вони оновилися до необхідної версії ПЗ.

  • 1 серпня, 12:20 UTC

Буде запущений Bitcoin Cash.

На даний момент майнери, які добувають Bitcoin Cash, створюють блок транзакцій розміром більше 1 МБ і розвивають мережу біткойнов.

Тут є кілька сценаріїв, які залежать від відсотка хеш-потужності, яку приверне новий блокчейн:

Якщо менше 16% поточної хеш-потужності біткойнов перейде на Bitcoin Cash, формування першого блоку, швидше за все, займе більше години. Це не сильно вплине на біткойн-блокчейн, хоча в середньому блоки повинні займати трохи більше 10 хвилин.

Якщо 17-50% хеш-потужності переходить на майнінг Bitcoin Cash, формування першого блоку, ймовірно, займе від 20 хвилин до години. Це трохи сповільнить біткойн-блокчейн. Блоки  біткойну будуть займати від 12 до 20 хвилин.

Якщо більше 50% хеш-потужності будуть йти на майнінг Bitcoin Cash, перший блок, швидше за все, займе менше 20 хвилин. Це значно сповільнить блокчейн біткойнов. Блоки біткойну в середньому займуть більше 20 хвилин.

Протягом цього часу користувачі, швидше за все, почнуть відправку Bitcoin Cash на біржі, які підтримують Bitcoin Cash.

Можна очікувати, що біржі, які підтримують Bitcoin Cash з самого старту матимуть більшу активність ніж раніше і це, ймовірно, викличе деяку зміну цін через зниження ліквідності.

Що стосується схвалення транзакцій, навіть з низькою потужністю хешування, ми можемо очікувати, що Bitcoin Cash mempool буде відносно порожнім, так як блоки мережі будуть відносно великими.

Очікування підтверджень буде набагато повільніше для монети з меншою потужністю хеша до тих пір, поки складність не скоректується.

  • 3-7 серпня

Якщо Bitcoin Cash отримає відносно низьку потужність хешування, можна очікувати деяких коригувань складності в цей час. Більшість сценаріїв призводять до 10-хвилинного часу для блоку, якщо хеш-потужність залишається незмінною.

Ймовірно, це не безпечне припущення, оскільки майнеир, ймовірно, будуть перемикатися між біткойном і Bitcoin Cash, в залежності від того, який з них більш вигідний.

Bitcoin Cash буде набагато легше добувати після коригування складності, і ми можемо отримати деякі відносно швидкі блоки (2,5 хвилини або менше), поки ми не досягнемо блоку 479,808.

  • 8-14 серпня

SegWit повинен блокувати біткойн приблизно в цей час.

Залежно від того, скільки потужності майнінгу перейде на Bitcoin Cash, а також від того, як багато нових потужностей з’явиться, блокування на блоці 479,808 на біткойнов може зайняти більше часу, ніж очікувалося.

Після того, як блокування буде досягнуте, код буде активований в кінці цього місяця, ефективно модернізуючи основний ланцюжок біткойнов для підтримки транзакцій більшої місткості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *