Tuesday , 26 March 2019

Тайська SEC додала 3 криптовалюти в список криптоактивів, придатних для ICO і трейдингу

Тайська комісія з цінних паперів і бірж (Thai SEC) оновила список криптовалют, придатних для інвестування в (ICO) і торгівлі в торгових парах. Офіційна заява SEC Таїланду відбулася 28 лютого.

До сих пір тільки біткоін (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) і Stellar (XLM) могли використовуватися для цілей, згаданих вище, при дотриманні законів в Таїланді. У цій заяві комісія інформує громадськість про те, що Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC) і Litecoin (LTC) були також додані до списку.

Нарешті, в заяві також вказується, що наявність будь-якої криптовалюти в цьому списку не робить її законним засобом платежу.

Як нещодавно повідомляв Cointelegraph, Національні законодавчі збори Таїланду офіційно дозволили випуск токенізованних цінних паперів на блокчейні шляхом внесення поправки в Закон про цінні папери і біржи; ці зміни вступлять в силу пізніше в цьому році.

Крім того, в січні Національний центр електроніки та комп’ютерних технологій (NECTEC) Таїланду оголосив про розробку технології блокчейну для електронного голосування.

У грудні минулого року тайська SEC оголосила, що планує публічні слухання з метою ослаблення законів, які створюють бар’єр для проведення ICO.

Check Also

Binance співпрацює з фірмою з управління ризиками IdentityMind для відповідності KYC і AML

26 березня в своєму блозі про найбільша в світі кріптовалютна біржа Binance оголосила про співпрацю …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *