Sunday , 26 May 2019

Тайська SEC додала 3 криптовалюти в список криптоактивів, придатних для ICO і трейдингу

Тайська комісія з цінних паперів і бірж (Thai SEC) оновила список криптовалют, придатних для інвестування в (ICO) і торгівлі в торгових парах. Офіційна заява SEC Таїланду відбулася 28 лютого.

До сих пір тільки біткоін (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) і Stellar (XLM) могли використовуватися для цілей, згаданих вище, при дотриманні законів в Таїланді. У цій заяві комісія інформує громадськість про те, що Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC) і Litecoin (LTC) були також додані до списку.

Нарешті, в заяві також вказується, що наявність будь-якої криптовалюти в цьому списку не робить її законним засобом платежу.

Як нещодавно повідомляв Cointelegraph, Національні законодавчі збори Таїланду офіційно дозволили випуск токенізованних цінних паперів на блокчейні шляхом внесення поправки в Закон про цінні папери і біржи; ці зміни вступлять в силу пізніше в цьому році.

Крім того, в січні Національний центр електроніки та комп’ютерних технологій (NECTEC) Таїланду оголосив про розробку технології блокчейну для електронного голосування.

У грудні минулого року тайська SEC оголосила, що планує публічні слухання з метою ослаблення законів, які створюють бар’єр для проведення ICO.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *