Sunday , 26 May 2019

Компанія Bitcoin Mining ASIC придбана в найбільшому продажі галузі

на сайт_01

Китайська компанія Bitcoin Mining ASIC була куплена, але подробиці продажу не уточнені.

Canaan Creative, компанія, яка виробляє чіпи ряду Avalon, сьогодні підтвердила в електронному листі свою покупку Shandong Luyitong Intelligent Electric PLC. Shandong Luyitong є фірмою електроніки, заснованої в 2003, і це публічно опубліковано на Шеньчженьській фондовій біржі.

Що стосується точної суми, виплаченої в придбанні, початкові звіти від сторін-учасниць або близьких до угоди джерел вказують, що це міг бути найбільший вихід для нової компанії Bitcoin.

Відповідно до джерела новин Ifeng.com, Shandong Luyitong оплатив 3.06 мільярда ¥ (приблизно 466 мільйонів $) в акціях і готівкових коштах, щоб отримати 100% -е володіння фірмою. Після Shandong Luyitong заявив, що планує створити пропозицію приватної акції в поєднанні з продажем, в надії продати 6.79 мільярдів акцій за ціною 24.57 ¥ за акцію.

В окремому записі в Твіттері Джихан Ву, генеральний директор китайської фірми з добутку Bitcoin Bitmain, повідомила, що фірма повинна була бути публічно приведена в списку з Shandong Luyitong, і що це прагне до заробітку 0.67 мільярдів ¥ в оцінці 3.1 мільярдів ¥.

Представники Canaan не надали більше докладної інформації, вказавши, що вони не можуть розкрити більше, ніж те, що є суспільним в даний момент.

Чіп Avalon був першою певної для застосування інтегральної схемою (ASIC), розробленої для видобутку Bitcoin, щоб той міг надійти в продаж, або процес, яким створені нові операційні блоки в мережі Bitcoin. Canaan Creative був заснований в 2012, випустивши його перший чіп Avalon в 2013.

Компанія не зробила офіційного оголошення про угоду через канали соціальних медіа. Shandong Luyitong не відреагував на запити про коментарі.

One comment

  1. Times are chnnigag for the better if I can get this online!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *