Monday , 22 April 2019

Твіттер заблокував акаунт Ілона Маска завдяки його твіту про покупку біткоіна

Twitter заблокував акаунт Ілона Маска вчора після того, як мільярдер Space X і засновник Tesla опублікував безтурботний твіт, запитувая фоловерiв, чи хочуть вони купити біткоіни. Виявивши це в tweet, опублікованому раніше сьогодні, Маск сказав:

Вчора Маск висловився про те, що можна ввести функцію покупки біткоіну у відповідь на питання від фоловера про те, чи скоро з’являться облікові записи Tesla з використанням двофакторної аутентифікації для додаткової безпеки. Жарт був спрямований в відношення двухфакторного протоколу перевірки автентичності, який зазвичай використовується кріптовалютними платформами, такими як Coinbase і Circle, але Twitter, мабуть, не побачив жарту. Обліковий запис Маска був тимчасово заблокований – Твіттер підозрював аккаунт у зломі.

Ілон Маск і Twitter

За останні кілька місяців Маск зіткнувся з низкою суперечок, пов’язаних з його діяльністю в Twitter. Його заява про те, що він може викупити акції Тесли за 420 доларів за одну, в кінцевому підсумку викликала у нього проблеми з SEC, що призвело до штрафу в розмірі 20 мільйонів доларів і наказом покинути пост керівника Tesla на не менше ніж 3 роки.

Раніше в жовтні, після врегулювання його справи в SEC, Маск також висловився на рахунок агентства, назвавши його «Комісією зі збагачення шотландських доларів».

Ряд людей, починаючи від інвесторів Tesla і партнерів мільярдера Річарда Бренсона, публічно закликали Маска припинити публікувати твіти, вважаючи, що його іноді нестійка поведінка на платформі може мати значний негативний вплив на них.

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *