Wednesday , 19 September 2018

Телекомунікаційний гігант Du ОАЕ бачить потенціал «Бога» у Blockchain

на сайт_01

Приймальня в штаб-квартирі Du в Дубаї є вітриною останніх і найкращих мобільних технологій, а реєстраційний стіл для відвідувачів надає можливість випробувати їх.

Для того щоб показати рівень прогресу і відмінність технологій, які створюють інформацію з тими, які підтверджують справжність і управляють нею, кожного відвідувача просять надати картку з персональним ID в яскраво-синьому чохлі. Під час моїх відвідин, на жовтих стікерах я побачив написані від руки цифри, які говорять про те, що в системі було зареєстровано понад 700 ID.

Основа для технології, яка могла б вирішити цю проблему, знаходиться на ранньому етапі розвитку.

Хосе Вельз, віце-президент з комерції підприємства Du, працює над тим, що б дізнатися яким чином blockchain може допомогти в створенні нових додатків по ідентифікації. Такий крок був би продовженням поточні справи Du, він стверджує, що компанія вже надає цю послугу шляхом надання допомоги в перевірці банківських операцій.

Разом з Etisalat, Du є одним з двох уповноважених телекомунікаційних постачальників в ОАЕ, заробляючи доходи AED 12.34 мільярдів (приблизно $ 3 мільйони) через 7 мільйонів клієнтів. Також, Валлес вважає, що у Du є досяжність і клієнти, щоб одного разу впровадити велику різноманітність рішень blockchain.

Валлес сказав:
“Число можливостей є нескінченністю. Blockchain є нижнім шаром, який може використовуватися для великої кількості речей, всюди, де є операція”.

Як перший крок до цього можливого майбутнього, Du приєднався до Global Blockchain Council (GBC) Дубаї, тим самим уклавши союз з 40 учасниками, в які входять регулятивні органи, фінансові фірми і технічні нові компанії, які розслідують технологію під керівництвом Музею майбутнього.

У спробі показати прогрес, GBC представили докази PoCs минулого тижня, і Du оголосив про прагнення застосування технології в забезпеченні медичної документації.
Інтерес охорони здоров’я

Згідно Валлесу, дослідження ринку медичних послуг стало наступником дослідження уряду Дубаї про те, як медична документація могла б бути краще захищена від зловмисних операцій.

Стартап Gem докладає зусиль по вивченню можливостей застосування Blockchain в медичній галузі, що може бути корисним постачальникам медичних послуг, таких як Philips.

«З точки зору управління даними, ми побачили цю роботу безпечною. Ми думали, що могли забезпечити зберігання усіх цих даних з охорони здоров’я за допомогою blockchain”, заявив Валлес.
Валлес продовжував вказувати, що Du був покликаний вибрати настільки ж широку тему, як і мета GBC в цілому.

До даного часу інші PoCs фокусувалися на темах, по вдосконалюванню туризму (напрям роботи, який також включає Du), що дозволяє встановити міжнародний бізнес в вільних зонах країни.

Для проекту охорони здоров’я зокрема, Du підтримав партнерські відносини з новою естонською розподіленою компанією GuardTime. Вона недавно зайняла чільне становище в широкому обговоренні Blockchain після новини, що це може забезпечити 1 мільйон записів медичної документації в Естонії.

Валлес сказав, що ці дві компанії знаходяться в процесі завершення PoC і відборі місцевих лікарень, для участі у випробуваннях технології.

Довгострокові можливості

Однак у Du є довгострокове уявлення технології, яке можна порівняти з поданням Валлеса з історіями 35 міст, разом з кришталево-синіми пляжами, семизірковими готелями і цілковитою пустелею назовні.

Валлес описав узагальнене і доволі віддалене бачення того, як Du міг би грати роль в забезпеченні нових форм ідентифікації.

“Я дійсно вважаю, що є бізнес-можливість [в blockchain], тому що ми спрямовані до процесу” знай Вашого клієнта “. Ми можемо бути акредитацією blockchain і користувачі можуть перевіряти всі дані за допомогою телефону”, сказав він.

При цьому бізнес-процес реєстрації може бути реалізований простіше в Du, однак, він вважає, що це майбутнє є менш перспективним.

Валлес прагнув застерегти, що у Du все ще є належна старанність, щоб працювати над даною технологією, навіть в той час як він показав себе оптимістом з приводу її потенціалу.

“Коли люди почали будувати дороги, ніхто не думав про цемент, вони думали про автомобіль. Blockchain забезпечить цінність новим компаніям”, сказав він, завершивши:
“Blockchain рухається до поліпшення життя людей”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *