Monday , 27 May 2019

Тепер Офіційно: Оподаткування Кріптовалютних Доходів в Азербайджані

Азербайджан приєднався до зростаючого списку країн, які оподатковують доходи, отримані в криптовалютах.

Криптовалютне оподаткування в Азейбарджані

Згідно з даними агентства Trend News, доходи, отримані в криптовалютах в Азербайджані, підлягають оподаткуванню. Про це повідомив заступник генерального директора податкової політики та відділу стратегічних досліджень Міністерства податків Ніджат Іманова.

Якщо хтось купує криптовалюти і продає її за вищою ціною, прибуток реєструється як дохід і підлягає оподаткуванню, сказав Іманов, називаючи це податком на прибуток для юридичних осіб і прибутковим податком для фізичних осіб.

Криптовалюти на підйомі

Купівля та продаж криптовалют на кріпторинку країни – популярний спосіб заробітку грошей. Трейдинговий ринок швидко зростав з травня по грудень 2017 року.

За словами Ельнура Гулієва, директора та засновника компанії Crypto Consulting, за цей період, людина, яка вклала в криптовалюти всього 10 доларів могла отримати хороший прибуток. Так само він відзначив, що найменш дорогий варіант – покупка і продаж біткоіну. Гулієв підкреслив, що це все ще актуально, хоча і важко сказати, як довго триватиме період вигідних вкладень в біткоін.

Оподаткування криптовалют і майнінгу в різних країнах

Азербайджан далеко не самотній в ідеї оподаткування своїх громадян за доходи, отримані в криптовалютах.

Наприклад, платники податків США зобов’язані повідомляти про оподатковуваний дохід від кріптовалютних транзакцій. Вони повинні включати його як:

  • частину оподатковуваної заробітної плати,
  • реалізований валовий дохід від майнінгу криптовалют;
  • прибутки або збитки від обміну або продажу валюти – основного активу.

Податкове агентство Південної Африки повідомило платникам податків, що доходи від криптовалютах відносяться до нормальних податкових законів і становлять собою податок на приріст капіталу.

Міністерство стратегії і фінансів Південної Кореї планує оголосити систему оподаткування криптовалют до кінця червня. Очікується, що оподаткування почнеться в 2019 році.

В Ізраїлі податковий орган підтвердив, що криптовалюти подібні всім іншим активам і інвестори повинні будуть платити податок на приріст капіталу.

Міністр фінансів Таїланду оголосив, що інвестори повинні будуть платити 7% податку на додану вартість на торгівлю криптовалютами, а також 15% податок на приріст капіталу.

Франція змінила класифікацію криптовалют, тим самим знижуючи ставку податку з 45% донізкой 19%.

Принципи оподаткування криптовалют в Індії неоднозначні, оскільки крипта не регулюється, але податковий департамент виклав свої плани зі збору податків з громадян.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *