Sunday , 26 May 2019

Тестування майбутнього хардфорка Ethereum відкладається

Розробники Ethereum оголосили про затримку в плануванні запуску Constantinople, майбутнього загальносистемного поновлення Ethereum, на тестовій мережі Ropsten в четвер.

Як пояснив в твіттер Пітер Силаг, який очолює команду Ethereum Foundation, головна причина затримки – запропонувати більше часу для клієнтів – фізичних осіб і підприємств, що працюють з «вузлами» або комп’ютерними серверами, що підтримують мережу ethereum, – для усунення вразливості знайденої в одному з п’яти оновлень Constantinople.

На додаток до цього, затримка також надасть можливість користувачам Ropsten тестувати інші проекти ethereum – наприклад, off-chain рішення для масштабування Raiden – для підготовки до можливого розколу мережі, який може статися в результаті реалізації Constantinople.

Хардфорк, оновлення Constantinople, включає в себе зміни нагороди блоку, виконання коду, зберігання даних і багато чого іншого. Активним вузлам тестової мережі Ropsten необхідно буде реалізувати такі зміни одночасно, в іншому випадку може статися розкол на два окремих блокчейна.

В результаті розробник мережі Raiden Lefteris Karapetsas, повідомив на відкритому форумі, що потенційний розкол мережі навіть на тимчасовий період в Ropsten «фактично зробить тестування практично неможливим» для проекту, який «уже наблизився до тестування в основній мережі».

Щоб уникнути навмисних ускладнень в тестовій мережі ethereum, однією з ідей, запропонованою основним розробником ethereum Олексієм Ахуновим в якості альтернативи, було запустити окрему тимчасову тестову мережу для Ropsten і вирішити очевидні проблеми з кодом перед її впровадженням для подальшого тестування існуючими користувачами мережі Ropsten.

Нова дата релізу для Constantinople на Ropsten тепер встановлена ​​на 14 жовтня, за оцінками, це блок 4,23 млн., як було погоджено основними розробниками і користувачами тестової мережі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *