Tuesday , 26 March 2019

Торгова платформа Tagomi зібрала 12 мільйонів доларів в новому раунді фінансування

Нью-йоркська брокерсько-торгова платформа для криптовалют Tagomi Holdings залучила 12 мільйонів доларів в своєму останньому раунді фінансування. В інвесторах числиться Фонд Paradigm, підтриманий Йєльським університетом, компанія підтвердила це в прес-релізі від 4 березня.

Tagomi, загальний обсяг фінансування якого 28 мільйонів доларів після запуску в грудні 2018 року, також додав до свого кола інвесторів гіганта індустрії криптовалют Pantera Capital.

Компанія пропонує торгівлю біткоінами (BTC), Ether (ETH) і іншими альткоінами, а також продукти, призначені для інституціональних інвесторів, такі як інтерфейс управління портфелем і API для програмної торгівлі.

«Ми раді співпраці з інвесторами, які самі пережили розчарування з приводу відсутності інфраструктури, і працюємо над нашим спільним баченням створення надійних торгових технологій наступного покоління, щоб клієнти могли зосередитися виключно на розробці своїх стратегій», – Грег Тусар, со-генеральний директор Tagomi і колишній керівник Goldman Sachs.

Раніше кріптоплатформа отримала підтримку співзасновника PayPal Пітера Тіля, а Tagomi тепер прагне полегшити вхід і вихід на ринок для зростаючого числа інвесторів.

Звертаючись до Bloomberg в інтерв’ю в понеділок, Тусар зазначив складний процес, пов’язаний з запуском і підтримкою ринку, що зароджується. Він сказав:

«Я думаю, що однією з проблем для інститутів було те, що ми повинні були зібрати всі частини самостійно».

Check Also

Binance співпрацює з фірмою з управління ризиками IdentityMind для відповідності KYC і AML

26 березня в своєму блозі про найбільша в світі кріптовалютна біржа Binance оголосила про співпрацю …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *