Sunday , 26 May 2019

Торгова платформа Tagomi зібрала 12 мільйонів доларів в новому раунді фінансування

Нью-йоркська брокерсько-торгова платформа для криптовалют Tagomi Holdings залучила 12 мільйонів доларів в своєму останньому раунді фінансування. В інвесторах числиться Фонд Paradigm, підтриманий Йєльським університетом, компанія підтвердила це в прес-релізі від 4 березня.

Tagomi, загальний обсяг фінансування якого 28 мільйонів доларів після запуску в грудні 2018 року, також додав до свого кола інвесторів гіганта індустрії криптовалют Pantera Capital.

Компанія пропонує торгівлю біткоінами (BTC), Ether (ETH) і іншими альткоінами, а також продукти, призначені для інституціональних інвесторів, такі як інтерфейс управління портфелем і API для програмної торгівлі.

«Ми раді співпраці з інвесторами, які самі пережили розчарування з приводу відсутності інфраструктури, і працюємо над нашим спільним баченням створення надійних торгових технологій наступного покоління, щоб клієнти могли зосередитися виключно на розробці своїх стратегій», – Грег Тусар, со-генеральний директор Tagomi і колишній керівник Goldman Sachs.

Раніше кріптоплатформа отримала підтримку співзасновника PayPal Пітера Тіля, а Tagomi тепер прагне полегшити вхід і вихід на ринок для зростаючого числа інвесторів.

Звертаючись до Bloomberg в інтерв’ю в понеділок, Тусар зазначив складний процес, пов’язаний з запуском і підтримкою ринку, що зароджується. Він сказав:

«Я думаю, що однією з проблем для інститутів було те, що ми повинні були зібрати всі частини самостійно».

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *