Sunday , 26 May 2019

Третій топ-обмін OKEx перераховує Ripple і Bitcoin Cash на своїй платформі «customer-to-customer»

Заснована на Мальті велика криптовалютна біржа OKEx включила Ripple (XRP) і Bitcoin Cash (BCH) в свою торгівельну платформу «клієнт-клієнт» (customer-to-customer (C2C)), повідомляється в прес-релізі від 22 лютого.

OKEx, що займає третє місце на ринку криптовалют за обсягами щоденних торгів під час друку, тепер дозволяє користувачам купувати або продавати XRP і BCH з п’ятьма підтримуваними зазначеними валютами: британський фунт (GBP), китайський юань (CNY), в’єтнамський донг (VND), Російський рубль (RUB) і тайський бат (THB) на торговій платформі OKEx C2C. Тайський бат був доданий до платформи OKEx C2C в середині лютого.

Під час поновлення всі сервіси на платформі OKEx C2C працюватимуть як зазвичай, йдеться в повідомленні. Платформа дозволяє користувачам розміщувати замовлення з самостійно обраними курсами обміну і методом оплати, купуючи або продаючи криптовалюти у інших користувачів, використовуючи фіат з нульовою комісією за транзакцію.

Нові листинги додані до вже підтримуваної найбільшої криптовалюти біткоін (BTC), головного стейблкоіну ​​(USDT), топ-альткоіну ​​Ethereum (ETH) і Litecoin (LTC), п’ятої за величиною криптовалюти за ринковою капіталізацією на час друку.

У той же час, OKEx оголосив про виключення зі списку трьох криптовалют: 25 лютого OKEx припинить підтримку криптовалюти 17-го рангу NEO (NEO), а також QTUM (QTUM) і Exchange Union (XUC).

Нещодавно OKEx перерахував чотири нові пари крипто-деривативів для своєї платформи, що дозволяє користувачам обмінювати Bitcoin SV (BSV), QTUM, DASH (DASH) і NEO на біткоіни або Tether на маржі з опцією 3x.

Нещодавно перерахована монета XRP є третьою за величиною криптовалютою за ринковою капіталізацією на момент друку, втративши свою верхню позицію в січні. Нещодавно генеральний директор і представник японського гіганта фінансових послуг SBI Holdings назвали Ripple однією з причин зберігати оптимізм щодо майбутнього криптоіндустріі.

Bitcoin Cash, криптовалюта, створена в результаті хард-форку Bitcoin в серпні 2017 року, тепер займає шосте місце за ринковою капіталізацією. Нещодавно найбільший в США постачальник послуг з обміну криптовалют і гаманців Coinbase включив BCH в свій гаманець Coinbase.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *